Twój czas

404240
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
156
320
476

Today: Paź 17, 2017

MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY

W KRASNYMSTAWIE

 

OSIĄGNIĘCIA PRACOWNI PLASTYCZNEJ

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

 

  • VIII Ogólnopolski Konkurs Rysunku Węglem "SAMOTNOŚĆ"- ŁĘCZNA                                                                 Wyróżnienia: KINGA BAK

                        INGA MACIEJEWSKA

Wystawa:       KLAUDIA PUŁAWSKA

                        KAROLINA GAWEŁ

                        MARTYNA KOPAŃKO

                        ZUZANNA PLISZCZYŃSKA         op. Agnieszka Żuk-Słabek

 

 

  • XIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "DARUJMY ŚWIATU POKÓJ"- Oświęcim

       

Nagroda:       MICHALINA SŁABEK                    op. Agnieszka Żuk-Słabek

 

 

 

  • II Biennale "MOJE PASJE I FASCYNACJE"- GORZÓW WIELKOPOLSKI

Wyróżnienie: LENA CICHOSZ                             op. Agnieszka Żuk-Słabek

 

 

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "WAKACJE"-   JELENIA GÓRA                 

    Wyróżnienia:  BARTOSZ KLUS

                             KINGA LECHT                              op. Agnieszka Żuk- Słabek

                             MARTYNA POSZYTEK               op. Joanna Kawęcka

     

     

     

    • XVIII Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "ZAWSZE ZIELONO ZAWSZE NIEBIESKO"- TORUŃ

    Wystawa:        IGOR SAMKO

                             BARTOSZ KLUS                           op. Agnieszka Żuk-Słabek

                             SZYMON GONCIKOWSKI          op. Joanna Kawęcka

     

     

    • XXXVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Mlodzieży "MOJA PRZYGODA W MUZEUM"- TORUŃ

    Wystawa:       GABRIELA GRONKOWSKA

                            KAROLINA MAGIER

                            JULIA BIS

                            JAGODA JARMUŁ

                            ZUZANNA PITUCHA

                            MIKOŁAJ POLSKI

                            SAMUEL PROSKURA

                            JOANNA JAWORSKA

                            GABRIELA KLUS                          op. Agnieszka Żuk-Słabek

                            ZUZANNA WOLSKA                    op. Joanna Kawęcka

     

                           

    • Wojewódzki Konkurs Plastyczny "PTAKI EGZOTYCZNE"- ZAMOŚĆ

    Nagrody:        MAJA PAWŁOWSKA

                            BARTOSZ KLUS                             op. Agnieszka Żuk-Słabek

    Wyróżnienia: AMELIA LIS

                            MICHALINA SŁABEK

                            ZOFIA PROSKURA                        op. Agnieszka Żuk-Słabek

                            ANNA NOWAK                              op. Joanna Kawęcka

     

                    

    • Ogólnopolski Konkurs GRAFIKA 2015- LUBLIN

    Wyróżnienie: NATALIA SZYMAŃSKA

    Wystawa:       JULIA BIS

                            MARTYNA MATCZUK                   op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

     

    • VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kartki Świąteczne, Boże Narodzenie, Nowy Rok"- PABIANICE

    Nagrody:       JULIA KOCIUBA

                           MICHALINA SŁABEK

                           NIKOLA PROSKURA

                           JOANNA JAWORSKA                       op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

     

    • XXIV Wojewódzki konkurs Plastyczny "MOJE BOŻE NARODZENIE"-  LUBLIN                

     Nagroda:      NATALIA SZYMAŃSKA                  op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

     

    • XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "SLOVO"- KLAIPEDA  LITHUANIA 2015

    II miejsce:     MICHALINA SŁABEK

                           KINGA KRĘGULEC                      

    III miejsce:   HANNA MAGIER

    Wystawa:      IZA ŁOŚ                                               op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

     

    • III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "OBRAZ OJCZYZNY"-

    KRASNOJARSK - SYBERIA

    Nagroda specjalna: NATALIA SZYMAŃSKA

    II miejsce:     JULIA BIS

    III miejsce:   JULIA KOCIUBA                                 op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

     

    • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "PORTRET"- SIERADZ

    II miejsce:      MICHALINA SŁABEK

    Wyróżnienia: KAROLINA GAWEŁ

                            BARTOSZ KLUS                                 op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

    • Powiatowy Konkurs Plastyczny "Ks. JANA TWARDOWSKIEGO "-Krasnystaw                                                         II nagroda:   MIKOŁAJ POLSKI

    III nagroda:  KAROLINA SZADURA                     op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

     

    • Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Fotograficzny "KOCIE SPRAWY "-Zamość                                                        II nagroda: MICHALINA SŁABEK                        op.Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

     

    • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "ŚWIĄTECZNE KARTECZKI"-  KRAKÓW                                         Wyróżnienie: JULIA SARAN                                   op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

     

    • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "ŚWIAT Z MOJEJ WYOBRAŹNI"- NAŁĘCZÓW 

    Wyróżnienie: MARTYNA POSZYTEK                    op. Joanna Kawęcka          

                Wystawa:       ANATOLA JANECZEK

                                        DOMINIKA PAPIERZ

                                        TOMASZ POMIANOWSKI               op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

    • I Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki "PIÓREM I PĘDZLEM"-        NAŁĘCZÓW

          Nagroda specjalna: NIKOLA PROSKURA

          Nagroda:       MAGDALENA JAKUBCZAK           op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

     

    • III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "MÓJ ŚWIAT"- LUBLIN

    III nagroda:  KINGA BAK                                       op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

     

    • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny„ KOLORY SZAROŚCI-Piękno i brzydota w szarości"- SIERAKÓW-RAWICZ

    Wyróżnienie: NIKOLA RÓG                                    op. Joanna Kawęcka

    Wystawa:      MARTYNA POSZYTEK                    op. Joanna Kawęcka

                           GABRIELA GRONKOWSKA

                           DOMINIKA PAPIERZ

                           MAGDALENA WRONA

                           OLGA SARAN                                   op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

    • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "NA SKRZYDŁACH WYOBRAŹNI" -LEGNICA               

    Nagroda:       AMELIA BORUCZENKO

    Wyróżnienia: DOMINIKA PAPIERZ

                            MICHALINA SŁABEK

                            IZA ŁOŚ                                            op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

    • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "CZŁOWIEK W RUCHU"- PABIANICE

    I miejsce:       JULIA BIS     

    III miejsce:    MICHALINA SŁABEK

    Wyróżnienie: JULIA ŻUREK                                  op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

    • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "KWIAT DZIEŁEM DOSKONAŁYM"-   POLKOWICE                                  

    III miejsce:    MICHALINA SŁABEK

    Wyróżnienie: JULITA KOWALSKA                      op. Agnieszka Żuk-Słabek

    Wystawa:       ANNA MADEJA                              op. Joanna Kawęcka

     

     

    • II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "POZYTYWKA-czyli wszystko to co sprawia ,że jestem szczęśliwy"- RYBNIK

    Wyróżnienie: ANATOLA JANECZEK

    Wystawa:       LENA KOWALSKA

                            JAKUB SKUBISZ                               op. Agnieszka Żuk-Słabek

                            JOANNA TURCZYŃSKA                 op. Joanna Kawęcka

     

     

    • VIII Ogólnopolskie Biennale Plastyczno-Fotograficzne Dzieci i Młodzieży "PRZYRODA 2016"-RADOM

    Wyróżnienie: MIKOŁAJ POLSKI

    Wystawa:       INGA MACIEJEWSKA                     op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

    • VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "PRZYRODA W KOLORACH- w świecie ptaków"- KRAKÓW

    Wyróżnienie: INGA MACIEJEWSKA                     op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

    • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA"-    BIELSK PODLASKI              

    Nagrody:        NATALIA CZYŻ

                            BARTOSZ KLUS

    Wyróżnienia: JULIA BIS

                            JULITA KOWALSKA

                            MIKOŁAJ POLSKI                            op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

    • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI"- RYCHLIK

     I miejsce:       MILENA LIS

     II miejsce:     NIKOLA KRZYŻANOWSKA

                            MICHALINA SŁABEK                     op. Agnieszka Żuk-Słabek

     III miejsce:   KLAUDIA WEREMKO                     op. Joanna Kawęcka

     

     

    • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "LALKA"- GROMADKA

    III miejsce:    KINGA WÓJCIK

                            JOANNA BANASZKIEWICZ   

                            KLAUDIA PUŁAWSKA                   op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

    • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "KWIATY NA RÓŻNE OKAZJE "-Przemyśl                                         Nagrody:        ANNA KASPRZAK

                            WERONIKA CHOMIK

    Wyróżnienie: MILENA LIS                                      op. Agnieszka Żuk-Słabek

     

     

    • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "MÓJ WYMARZONY SAMOLOT"- Poznań                                 Wyróżnienia: KRYSTIAN HUK

                            MICHALINA SŁABEK

    Wystawa:       ANTONI KORKOSZ

                            MATEUSZ KALMAN

                            PAWEŁ SAWA

                            BARTOSZ KLUS