708296
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
844
598
6715

Today: Paź 13, 2019

PRACOWNIA PLASTYCZNA

 

 

 OSIĄGNIĘCIA PLASTYCZNE ROK SZKOLNY 2018/2019

 

Konkursy Międzynarodowe:

 

  • XVII Międzynarodowe Biennale Ekslibrisu Dzieci i Młodzieży – Żary

      Wystawa: Szymon Stryjek, Klaudia Śpiewak, Bartosz Klus, Adrian Traczyński, Karolina Wójtowicz

      Martyna Berbeć, Laura Delikat

 

  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Tęczowy Kalendarz”- Tychy

      Wystawa: Aleksandra Fidecka

 

Konkursy Ogólnopolskie:

 

  • III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „PEJZAŻE”- Bartoszyce

     Wyróżnienie Specjalne : Karolina Gaweł

 

  • XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Człowiek w ruchu”- Pabianice

      I miejsce: Gabriela Cichosz

      II miejsce:Iga Bławat

 

  • I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Portrety zwierząt w odcieniach bieli”- Wrocław

      Wyróżnienie: Zofia Nowacka

 

  • IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Parki Narodowe w Polsce oraz gatunki zwierząt i roślin chronionych”- Częstochowa

      Nagrody: Gabriela Kazimierska, Anastazja Szafraniec

      Wyróżnienie: Maja Kozyra

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza jest moja ojczyzna”- Katowice

      Nagroda: Wiktoria Badach

     Wyróżnienia honorowe: Klaudia Śpiewak, Maja Stefańczyk, Michalina Słabek

 

  • VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pod kolorowym parasolem jesieni”- Rzeszów

I miejsce: Lena Dębska

Wystawa: Iga Bławat, Zuzanna Kawęcka

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „W harmonii z przyrodą” –Wdecki Park Krajobrazowy

Wyróżnienia: Olga Saran,

                        Karolina Gaweł,

                        Joanna Turczyńska,

                        Izabela Weremko

 

  • XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Magiczne okienko- zwierzęta świata”- Radlin

Wyróżnienie: Maja Kozyra

 

  • IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wakacje”- Jelenia Góra

Nagroda: Lena Kozyra

 

  • XXIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje miasto- moja miejscowość”- Lidzbark Warmiński

Wystawa: Maja Kozyra, Oliwia Mazurek, Kinga Bak

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioły są takie…”- Lubin

Wyróżnienie: Adrian Traczyński

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka”- Warszawa

Wyróżnienie: Julia Skubisz

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioły Niepodległości”- Józefów

Wyróżnienia: Julia Korczyńska, Adrian Traczyński

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat w oczach najmłodszych- super być sportowcem”- Nałęczów

Nagroda: Aleksandra Waręcka

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Życie bajką jest”- Lidzbark Warmiński

Nagroda: Zuzanna Kawęcka

Wyróżnienie: Julia Sarzyńska

 

  • II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tajemniczy ogród”- Gdynia

II miejsce: Joanna Turczyńska

 

  • XVII Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży, Oświęcim

Nagroda: Gabriela Gronkowska

Wystawa: Lena Kozyra

  • XXVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ziemia jest tylko jedna- LAS”, Wrocław

Nagroda: Gabriela Kazimierska

Wystawa: Nikola Proskura

 

  • XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Sport w szarości”, Rawicz

Wyróżnienie honorowe: Mikołaj Polski

 

  • XVI Ogólnopolska Wiosna Młodych Talentów „PREZENTACJE 2019- PORTRET”, Hajnówka

Wyróżnienie: Weronika Puchala

Wystawa: Magdalena Wrona, Gabriela Gronkowska, Lena Kozyra

 

Konkursy Wojewódzkie:

 

  • Wojewódzki  Konkurs Plastyczny „Dawni i obecni mieszkańcy zamojskiego ZOO”- Zamość

Nagrody: Iga Bławat, Kinga Bak, Nikola Proskura

Wyróżnienie: Michalina Słabek

 

  • VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Mój Anioł- na drogach do wolności”- Krasnystaw

Nagrody: Iga Bławat, Adrian Traczyński, Magdalena Wrona

 

  • XII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Święta Wielkiej Nocy- tradycja i współczesność”, Świdnik

III nagroda: Gabriela Gronkowska

Wyróżnienia: Igor Sawa, Michalina Słabek, Amelia Lis

 

  • X Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Rajskie ptaki”, Kębło

Nagroda: Gabriela Gronkowska

Wyróżnienia: Aleksandra Bąk, Michalina Słabek, Nikola Proskura

 

Konkursy Powiatowe:

 

  • XIII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ks. Jana Twardowskiego”- Krasnystaw

I miejsce:   Gabriela Gronkowska

II miejsce:  Igor Sawa

III miejsce: Martyna Matczuk