534384
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
51
633
1052

Today: Lis 14, 2018

MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY

W KRASNYMSTAWIE

OSIĄGNIĘCIA PLASTYCZNE ROK SZKOLNY 2017/2018

 

Konkursy Międzynarodowe:

  • Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci I Młodzieży "Mój najbliższy świat - Rodzina i Dom"- Szczecin

Nagroda - Michalina Słabek

Wyróżnienie- Dominika Papierz

 

  • XXXIX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Moja przygoda w Muzeum"- Toruń

Wystawa- Marika Barczuk, Izabela Weremko

 

  • XXIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny ”Mój Świat- Opowiem Ci o mojej ojczyźnie”- Lublin

II Nagroda: Mateusz Kalman

Wyróżnienie: Olga Saran

 

  • VIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny ”Przyroda w kolorach-w świecie psowatych”- Kraków

Wyróżnienie: Olga Saran

 

Konkursy Ogólnopolskie:

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Rzeka"- Łapy

Wyróżnienie- Maja Jeleń

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Grafika 2017- Lublin

Wystawa: Małgorzata Kluch, Hanna Zbrońska, Zofia Proskura, Maja Jeleń, Zofia

Bojarczuk, Aleksandra Bąk, Karolina Stasak, Klaudia Puławska, Julia Puchała, Julia

Krasoń, Milena Sutryk, Anastazja Szafraniec, Klaudia Weremko

 

  • XXIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moje miasto oczami wyobraźni"- Lidzbark Warmiński

Nagroda Specjalna- Oliwia Jaroszyńska

 

  • VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pod kolorowym parasolem Jesieni"- Rzeszów

Wystawa: Lena Kozyra, Adrianna Kalman, Julia Korczyńska, Milena Franczak,

Karolina Wójtowicz, Olaf Staszak

 

  • III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Wakacje"- Jelenia Góra

Nagroda: Oliwia Chachaj

Dominika Papierz

Wyróżnienia-Iga Bławat

Izabela Weremko

 

  • XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Magiczne Okienko- Witam w mojej bajce"- Radlin

II Miejsce- Igor Sawa

 

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kartka Świąteczna- Boże Narodzenie-Nowy Rok"- Świdnica

Nagroda- Hanna Bąk

Izabela Weremko

Wyróżnienie- Dominika Papierz

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kartki Bożonarodzeniowe"- Lublin

I Miejsce- Iga Bławat

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”Z Pędzlem przez świat- Etno Portrety”- Wrocław

Wyróżnienie-Igor Sawa

 

  • XV Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej ”Świat w oczach dziecka- Rodzinne Pasje”- Nałęczów

Nagroda- Iga Stefańczyk

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”Matka Boża, którą zobaczyli Trzej Królowie”- Warszawa

Wyróżnienia: Izabela Turczyńska

Milena Lis

Wyróżnienie dla Placówki

 

  • XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”Ilustracje Do Wierszy Józefa Czechowicza i Poetów Polski Niepodległej”- Lublin Wystawa: Nikola Proskura , Mikołaj Polski

 

  • XXII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”Życie bajką jest-Bajkowe Zwierzoludy”- Lidzbark Warmiński Nagroda: Gabriela Cichosz Wyróżnienie: Natalia Szymańska

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”Ulubiony książkowy bohater-przyjaciel z dzieciństwa”- Mysłowice I Miejsce: Hanna Zbrońska

Wiktoria Dworuga

II Miejsce: Barbara Petrynik

Katarzyna Łaniewska III Miejsce: Michalina Słabek

Alicja Staszak

  • II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”Postać z Polskiej bajki lub baśni”- Celiny I Miejsce: Klaudia Śpiewak

 

 

  • XXV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”Ziemia jest jedna- Magia roślin Kwiat”- Wrocław Wystawa: Aleksandra Janeczek, Alicja Staszak

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”Piękno Natury- zauważ Je”- Warszawa Wyróżnienia: Julia Skubisz

Laura Delikat

  • III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”Pejzaże”- Bartoszyce Wyróżnienie Specjalne: Karolina Gaweł

 

  • XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”Człowiek w ruchu”- Pabianice I Miejsce: Gabriela Cichosz II Miejsce: Iga Bławat

 

 

  • IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny” Parki Narodowe w Polsce oraz gatunki zwierząt i roślin chronionych”- Częstochowa Nagroda: Gabriela Kazimierska

Anastazja Szafraniec

Wyróżnienie: Maja Kozyra

 

  • Ogólnopolskie Biennale Grafiki Komputerowej i Miniatury Plastycznej „W odcieniach bieli- portrety zwierząt”- Wrocław

Wyróżnienie: Zofia Nowacka

 

  • VI Ogólnopolskie Biennale "Baśnie, bajki, bajeczki” - Chełm

III miejsce: Milena Sutryk

 

Konkursy Wojewódzkie:

  • VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Mój Anioł"- Krasnystaw

Nagroda- Anatola Janeczek

Wyróżnienie- Gabriela Cichosz

Wystawa: Amelia Lis

Luiza Badach

Zofia Nowacka

 

  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zimowy Przyjaciel Zwierząt”- Zamość- Ogród Zoologiczny

Nagroda- Igor Sawa

Wyróżnienie- Maria Litkowska

 

  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny ”Wielkanocna kartka ze zwierzęciem z Zamojskiego Zoo”- Zamość

Nagrody: Iga Bławat

Michalina Słabek

Wyróżnienie :Karolina Turczyńska

  • IX Wojewódzki Konkurs Plastyczny” Kocie sprawy”- Zamość

Nagroda Specjalna: Aleksandra Zborowska

 

Konkursy Powiatowe:

  • XII Powiatowy Konkurs Plastyczny” Ks. Jana Twardowskiego”- Krasnystaw

I Miejsce : Mikołaj Polski

Wyróżnienie: Joanna Turczyńska

 

  • XV Powiatowy Konkurs Plastyczny” Im. Marii Konopnickiej”- Krasnystaw

Nagrody: Lena Kozyra

Barbara Jarocka

Sandra Nizioł

Wyróżnienia: Maja Kozyra

Paulina Kroczek

 

 

OSIĄGNIĘCIA PRACOWNI TANECZNEJ

 

 

Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taneczne Inspiracje"  w Biłgoraju

 

 

I miejsce Zygzak

 

wyróżnienie Zygzak II

 

 

 

Wojewódzkie Spotkania Taneczne Marcedance

 

 

  wyróżnienie Zygzak II

 

 

Nałęczowski Festiwal Tańca

 

 

 wyróżnienie Zygzak II