Twój czas

404268
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
184
320
504

Today: Paź 17, 2017

 

Osiągnięcia pracowni plastycznej

 

•    III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Baśnie, bajki i bajeczki”- Chełm 26.09.2013
            Nagrody:        Dominika Radomska
                                  Karolina Matysiak
            Wyróżnienia: Natalia Knap
                                  Kinga Radło
                                  Wiktoria Liśkiewicz                           op. Agnieszka Żuk-Słabek


•    Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Para Buch……” – Sędziszów 11.12.2013

Nagroda specjalna: Ernest Kowalczyk                     op. Joanna Kawęcka

•    Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie”- Chełmek 24.12.2013

Nagrody: Anna Kasprzak                                         op. Agnieszka Żuk-Słabek
               Julita Kowalska                                         op. Joanna Kawęcka
               Weronika Wojtyna
Wystawa: Joanna Jaworska, Julia Jaworska, Gabriela Klus, Maria Matczuk, Laura Troć
                                                                                         op. Agnieszka Żuk-Słabek


•    VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Z pędzlem przez świat” ETNO-oblicza
Wrocław- Krzyki 12.02.2014

Nagrody:        Magdalena Czuba
                             Laura Troć                              

Wyróżnienie: Jagoda Berbeć                                     op. Agnieszka Żuk-Słabek

•    Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Wakacje pod żaglami”- Łódź 22.02.2014

Wyróżnienie: Joanna Jaworska                                op. Agnieszka Żuk-Słabek


•    XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat w oczach najmłodszych- podróż moich marzeń”
Nałęczów 29.04.2014

Nagrody: Iza Łoś
               Wiktoria Smyl                                              op. Agnieszka Żuk-Słabek
                                       
Wystawa:Oliwia Suchodolska, Nikodem Buczyński- op. Agnieszka Żuk-Słabek
                Iga Moń                                                       op. Joanna Kawęcka

•    XIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ DOM ”- Radlin 07.04.2014

II miejsce: Wiktoria Smyl
III miejsce: Joanna Turczyńska                                  op. Agnieszka Żuk-Słabek
Wyróżnienie :Oliwia Mazurek                                     op. Joanna Kawęcka
Wystawa: Oliwia Suchodolska, Natalia Czyż. Gabriela Gronkowska, Hanna Magier,Julita Kowalska


•    XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuki Pięknej Color Art – Goleniów 28.05-01.06.2014

II miejsce: Karolina Matysiak                                      op. Agnieszka Żuk-Słabek

•    Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Lubię malować „- Grodzisk Mazowiecki 04.04.2014

Wyróżnienie: Kinga Radło                                            op. Agnieszka Żuk-Słabek

•    Ogólnopolski Konkurs Plastyczny KLASYKA DLA SMYKA- Piotrków Trybunalski 09.05.2014
Dyplomy: Olga Saran
                 Michalina Słabek
                 Maria Matczuk
                 Ola Korczyńska
                 Joanna Banaszkiewicz                                 op. Agnieszka Żuk-Słabek
                 Oliwia Mazurek
                 Ula Mikulska                                                op. Joanna Kawęcka

•    XXII Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „ Moje zakątki”- Biłgoraj 13.05.2014


Nagrody:         Karolina Szuryga                                   op. Agnieszka Żuk-Słabek
                       Oliwia Fyk                                               op. Joanna Kawęcka
Wyróżnienia: Wiktoria Kowalik                                   op. Agnieszka Żuk-Słabek
                       Nikola Proskura
                       Agata Troć
Wystawa: Anna Kasprzak, Joanna Turczyńska, Łucja Chachaj, Radosław Poszytek

•    XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Człowiek w ruchu” – Pabianice 15.05.2014

Nagroda: Ola Korczyńska                                              op. Agnieszka Żuk-Słabek
                                


Osiągnięcia pracowni tanecznej

 

Tytuł Laureata  w X Spotkaniach Tanecznych Marce dance 2014 dla zespołu ,,Zygzaczek"

 

Wyróżnienie wX Spotkaniach Tanecznych Marce dance 2014 dla zespołu ,,Zygzak"

 

Nagroda za oryginalną choreografię dla zespołu ,,Zygzaczek" w I Ogólnopolskim Festiwalu Tańca w Biłgoraju

 

III miejscedla zespołu ,,Zygzak"  w I Ogólnopolskim Festiwalu Tańca w Biłgoraju

 

 op.Marzena Darmochwał

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA   PRACOWNI TEATRALNEJ

 

 

 

 

 

2. 09. 2013 r. – Musical „Ostatnia niedziela” w KDK

 

 27 – 28. 11. 2013 r. – Turniej Wojewódzki XVII Jesiennego Konkursu Recytatorskiego (Alan Kwiecień – nagroda, Marcelina Przykaza – wyróżnienie)

 

 3. 12. 2013 r. – udział w Koncercie Laureatów XVII Jesiennego Konkursu Recytatorskiego

 

 

19. 12. 2013 – pokaz fireshow w wykonaniu grupy „Liczi”  podczas koncertu plenerowego    „I niech się stanie Światło” wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie

 

 

26. 12. 2013 r. - „Ognisty Szczepan” – pokaz fireshow w wykonaniu grupy „Liczi” na Rynku Miejskim w Krasnymstawie

 

 15. 01. 2014 r.  – Otwarte zajęcia teatralne dla rodziców uczestników zajęć, „Jasełka             na wesoło” w wykonaniu grupy „Liczi” oraz tradycyjne jasełka w wykonaniu grupy „Kontrast”

 

 16. 01. 2014 r. - „Jasełka na wesoło” w  wykonaniu grupy „Liczi” oraz tradycyjne jasełka      w wykonaniu grupy „Kontrast” wystawione podczas X Powiatowego Konkursu Kolęd „Pójdźmy wszyscy do stajenki” zorganizowanego przez MDK w Krasnymstawie

 

 19.01.2014r. – udział recytatora w wieczorze kolęd w kościele Matki Bożej Pocieszenia  

 

 1, 23, 28, 30. 01. 2014 r. – otwarte warsztaty fireshow prowadzone przez grupę „Liczi”

 

25. 01. 2014 r.  – udział grup „Mango” i „Liczi” w warsztatach teatralnych i fireshow prowadzonych przez Konrada Kowalskiego

 

 24. 02. 2014 – XXXII Wojewódzki Konkursu Recytatorski Poezji Józefa Czechowicza           i Juliana Tuwima – eliminacje wojewódzkie

 

28. 02. 2014 – Gala PaT w Zamościu

 

 13. 03. 2014 – XIV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Józefa Czechowicza

 

 14. 03. 2014 – warsztaty teatralne z Mieczysławem Wojtasem

 

 14. 03. 2014 – Koncert Laureatów XIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. Józefa Czechowicza; Nagroda Papierowej Korony dla Patryka Mąki

 

 26. 03. 2014 – 59 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – Turniej Międzypowiatowy

 

 3. 04. 2014 – wręczenie nagród w IX Konkursie Literackim „Mój Anioł – Zwiastun przemian” (Powiatowa Biblioteka Publiczna)

 

4 – 5. 04. 2014 - Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Ukraińskiej – II miejsce Pauliny Prokopiuk

 

 10. 04. 2014 – VIII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski dla Gimnazjalistów „Przebudzeni do życia” – Turniej Powiatowy

 

 15. 04. 2014 - Finał XIV Powiatowego Konkursu Profilaktycznego pod hasłem „Nałogi – droga donikąd” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki             w Krasnymstawie - udział Grupy PaT Krasnystaw i przedstawicieli grupy teatralnej „Liczi” - spektakl „Upadam wraz ze śniegiem”

 

 28. 04. 2014 - VIII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski dla Gimnazjalistów „Przebudzeni do życia” – Turniej Wojewódzki

 

29. 04. 2014 - 59 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – Turniej Wojewódzki

 

 28 – 29. 04. 2014 – udziału przedstawicieli Grupy PaT Krasnystaw w inauguracji Programu PaT  w Radzyniu Podlaskim

 

 

Osiągnięcia pracowni muzycznej

 

2013/2014

Konkurs Piosenki Międzynarodowej I LO

  • Wiktoria Tomczyk – I  miejsce

III Powiatowy Konkurs Piosenki Satyrycznej

  • Roksana Kostrzewska – I miejsce
  • Eliza Banak – I miejsce
  • Alan Kwiecień - II miejsce

Śpiewaj, śpiewaj i graj

  • Natalia Syposz -  laureat
  • Julia Bobryk - laureat
  • Alan Kwiecień - laureat
  • Eliza Banak – nominacja do Wojewódzkiego konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”

XII Regionalny Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej „ Radośnie Panu Pieśń Śpiewajmy”

  • Zespół FRAJDA - wyróżnienie

XVII Festiwal Piosenki „Rozśpiewany Chrząszcz”

  • Eliza Banak – srebrny chrząszcz
  • Wiktoria Tomczyk - wyróżnienie

 

 

Osiągnięcia rok szkolny 2013/14 – Studio Piosenki „Tęcza” op. Anna Klus

 

  • Wojewódzki Konkurs Wokalny „O powstaniu styczniowym” w Lublinie – 6 listopada 2013,

          I nagroda - Artur Proskura

  • IX Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krasnymstawie – 6 grudnia 2013,

          I nagroda – Artur Proskura

  • III Konkurs Piosenki Satyrycznej Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie

        I nagroda – Artur Proskura

        II nagroda – Dorota Łusiak

  • X Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewaj, śpiewaj i graj” w MDK

      Laureaci: 

     Justyna Wysocka,

     Martyna Łusiak,

     Julia Błaziak

     Nominacja:

     Dorota Łusiak

 

      XVII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Chrząszcz”  - 30, 31 maja 2014,

       II miejsce – Gabriela Klus kat. II

       III miejsce – Justyna Wysocka  kat. II

       III miejsce – Dorota Łusiak kat. IV

       wyróżnienie – Alicja Kawęcka kat. V