Twój czas

Polecamy



polecamy_kdk
421748
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
647
468
3256

Today: Gru 11, 2017

 

 

Młodzieżowy Domu Kultury
im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie serdecznie zaprasza na zajęcia

w roku szkolny 2017/2018

 

 

PLASTYKA

MALARSTWO    CERAMIKA      RYSUNEK             GRAFIKA                 RZEŹBA   

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

GRUPA  VII

14.45 – 15.30

15.35 – 16.20

16.25 - 17.15

 

                                    

GRUPA VIII

14.45 – 15.30

15.35 – 16.20

16.25 - 17.15                       

 GRUPA IX

 15.30 – 16.30

 

 16.35 – 17.20

17.25 - 18.10   
                        

 14.25 – 15.30

  

 

Joanna Kawęcka

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

GRUPA  I

14.45 – 15.30

15.35 – 16.20

16.25 – 17.10

GRUPA II

14.45 – 15.30

15.30 – 16.20

16.25 - 17.25

GRUPA III

14.45 - 15.30

15.35 – 16.20

16.25 - 17.25

GRUPA IV

14.45 – 15.30

15.35 – 16.20

16.25 - 17.25

GRUPA  V

15.00 –  15.45

15.50 - 16.55

 

GRUPA  VI

17.00 – 17.45

17.50 - 19.00

2 GODZINY DLA UCZNIA  (ruchome – według potrzeb)

Agnieszka Żuk-Słabek

 

TANIEC I RUCH

 

TANIEC WSPÓŁCZESNY            TOWARZYSKI                      RYTMIKA

PONIEDZIAŁEK                 

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

16.00 – 17.30

,,Subcio I"

 

17.35 – 19.05
,,Zygzaczek"

 

15.00 – 16.30            
,,Zygzak"

 

 

16.35 – 18.05            
,,Subcio"

 

16.15 - 18.30 
,,Subcio I''
                                 

 15.40 - 16.25      

 ,,Supcio"

 

16.45 -19.00

,,Zygzaczek"

 

15.15- 17.30              

Zygzak   

2 GODZINY DLA UCZNIA  (ruchome – według potrzeb)

Marzena Darmochwał

 

 

TEATR I SŁOWO

 

TEATR                   RECYTACJA              PANTOMIMA               IMPROWIZACJA RUCHOWA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

14.30 - 15.15

 

teatrzyk dla najmłodszych

(klasy I - III)

 

 

 

15.00 - 16.30

 

teatr młodzieżowy "Mango" (gimnazjum)

   

 

14.30 - 15.15

 

 teatrzyk dla najmłodszych

 

klasy I - III)

     

 

15.00 - 16.30

 

 teatr młodzieżowy "Mango" (gimnazjum)

 

 

15.30 - 17.00

 

teatr dziecięcy "Kontrast"

 

(klasy IV - VI)

 

16.30 - 18.45

teatr młodzieżowy "Liczi"    (szkoły ponadgimnazjalne)

15.30 - 17.00 - teatr dziecięcy"Kontrast"

 

(klasy IV - VI)

 

16.30 - 18.45

teatr młodzieżowy "Liczi"    (szkoły ponadgimnazjalne)

                            

 

 

 17.00 - 18.30

 koło recytatorskie dla młodzieży

 

 

2 GODZINY DLA UCZNIA  (ruchome – według potrzeb)

Janina Młynek

 

MUZYKA I ŚPIEW 

 

SOLIŚCI                 ZESPOŁY WOKALNE         ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE             

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

17.00- 18.30

studio piosenki

DIAMENT

14.15 – 15.45

studio piosenki

DIAMENT

 

16.00 – 17.30

studio piosenki

DIAMENT

                           

 14.00 – 16.00

studio piosenki

DIAMENT

 

 

16.30 – 18.00

FRAJDA JUNIOR

 

13.30 – 15.45

studio piosenki

DIAMENT

 

16.00 – 18.15

FRAJDA




 

 

Jadwiga Litkowska

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

13.50 – 15.20

studio piosenki

TĘCZA

15.30 – 16.15

zespół wokalny

MIGOTKI


 

14.00 – 15.30

studio piosenki

TĘCZA I

15.40 – 17.10

studio piosenki

TĘCZA I


  

 13.00 – 14.30

14.35-  15.20

 studio piosenki

TĘCZA II

 

15.30 – 16.15

 zajęcia umuzykalniające

 

16.20 – 17.50

 studio piosenki

 TĘCZA II

 

14.45-15.30

studio piosenki

    Tęcza

15.35-16.20

zespół wokalny

    Migotki

16.25-17.10

studio piosenki

     TĘCZA II

                                    

 

Anna Klus

 

PROMOCJA I AKOMPANIAMENT

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 15.20 – 18.00
Imprezy i promocja

(Małgorzata Prus)

 


15.20 – 18.00
Imprezy i promocja

(Leszek Darmochwał)

                                             

10.00 – 12.00

Imprezy i promocja

(Małgorzata Prus)               

 

 


             

  15.30 - 16.40      

akompaniament 

(Leszek Darmochwał)

                                              

10.00 – 12.00

 

Imprezy i promocja

 

(Małgorzata Prus)

                                       

 Małgorzata Prus   Leszek Darmochwał

 

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE

AEROBIC               PILATES              ZUMFIX

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

19.00-20.00
Aerobik
sala lustrzana

 

 

17.15 -18.15

18.30-19.30

Fit and Jump

17.15 -18.15

Fit and Jump       

19.00-20.00
Aerobik
sala lustrzana

   

 

 

17.15 -18.15

18.30-19.30

Fit and Jump

 

                       

 

17.15 -18.15

18.30-19.30

Fit and Jump

 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY