554187
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
116
750
3202

Today: Gru 15, 2018

 

 

Młodzieżowy Domu Kultury
im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie serdecznie zaprasza na zajęcia

w roku szkolny 2018/2019

 

 

 

Nauczyciel-instruktor

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

PRACOWNIA TANECZNA

 

 

Marzena Darmochwał

 

15.30-17.00  ZYGZACZEK

 

15.30-16.30

Gr. początkująca

(5-6 lat)

 

 

15.15-17.30

ZYGZACZEK

 

 

 

15.00-17.00

ZYGZAK MINI

 

 

 

15.00-17.15

ZYGZAK

 

 

17.05- 18.50

ZYGZAK II

 

16.35 - 18.05

Gr. początkująca

(4-5 lat)

 

17.35-19.20

ZYGZAK JUNIOR

 

17.05-19.20

ZYGZAK II

 

 

PRACOWNIA TEATRALNA

 

 

 

 

Iza Gawęcka

 

 

 

15.00-16.35
Teatr dziecięcy

KONTRAST

16.40-18.15
Teatr młodzieżowy

MANGO

18.20-19.05
RECYTACJA

 

 

15.00-16.35
Teatr dziecięcy

WYLUZUJ

16.40-18.15
Teatr młodzieżowy MANGO

 

 

 

 

 

 

 

PRACOWNIA MUZYCZNA

 

 

Anna Klus

 

13.55 – 15.30

Studio Piosenki TĘCZA I

 (Pracownia muzyczna)

 

 

14.00 -15.35

Studio Piosenki TĘCZA I

 (Pokój nauczycielski)

 

 

15.30 – 16.15

Zajęcia umuzykalniające

(Pracownia muzyczna)

 

13.55 – 14.40

Studio Piosenki

TĘCZA II

 (Pracownia

muzyczna)

 

 

 13.00-16.15

Studio Piosenki TĘCZA II

(Pokój nauczycielski)

 

 

15.35 -17.05

Zespół wokalny

MIGOTKI

 (Pracownia muzyczna)

 

 

15.40-17.15

Studio Piosenki TĘCZA I

 (Pokój nauczycielski)

 

16.20-17.05

Studio Piosenki TĘCZA II

 (Pracownia muzyczna)

 

14.45 -17.10

Zespół wokalny

MIGOTKI

 (Pracownia muzyczna)

 

17.15-18.00

Studio Piosenki

TĘCZA II

(Pracownia muzyczna)

 

 

Jadwiga Litkowska

 

 

13.30 – 16.45

 

Studio piosenki DIAMENT

(Pokój nauczycielski)

 

14.00 -17.15

 

Studio piosenki

DIAMENT

(Pracownia muzyczna)

 

13.00-14.35

 

Studio piosenki DIAMENT

(Pokój nauczycielski)

 

15.00 – 16.35

FRAJDA I

 (plebania przy kościele Św.Trójcy)

 

 

13.30 – 16.45

 

Studio piosenki DIAMENT

(Pracownia muzyczna)

16.40 – 18.15

 

FRAJDAII

(plebania przy kościele Św.Trójcy)

 

 

PRACOWNIA PLASTYCZNA

 

 

 

 

 

 

 

Agnieszka

Żuk-Słabek

GRUPA  I

14.45 – 17.10

Ale sztuka

 

GRUPA II

14.45 – 17.10

Ale sztuka

 

GRUPA III

14.45 – 17.10

Sztuka malucha

 

GRUPA IV

14.45 – 17.10

Ale sztuka

 

GRUPA  V

14.30 –  16.55

Sztuka malucha

 

GRUPA  VII

17.15-18.00

Moja sztuka -klub

Młodego artysty

 

GRUPA  VII

17.15-18.00

Moja sztuka -klub

Młodego artysty

 

GRUPA  VII

17.15-18.00

Moja sztuka -klub

Młodego artysty

 

GRUPA  VII

17.15-18.00

Moja sztuka -klub

Młodego artysty

 

 

GRUPA  VI

17.00 – 19.25

Ale sztuka

 

 

 

 

 

 

Joanna Kawęcka

 

 

GRUPA VIII

 

14.30-15.55

Dziecko i sztuka

GRUPA IX

 

16.00 – 17.35

Dziecko i sztuka

 

 

GRUPA X

 

16.00-16.45

Art Kreacje –studio indywidualnej twórczości plastycznej

GRUPA X

 

17.45-18.30

Art Kreacje –studio indywidualnej twórczości