Twój czas

461391
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
68
144
1506

Today: Kwi 20, 2018

Imprezy 2016/2017

 

      Zespóły tańca „Zygzak” i „Zygzaczek”z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie pod kierunkiem Marzeny Darmochwał, w dn. 25 marca 2017r. wzięły udział w VIII Wojewódzkich Spotkaniach Tanecznych Marce Dance, w których startowało 56 zespołów  z całego regionu lubelskiego.

     Tak samo jak w poprzednich latach konkurs zakończył się sukcesami grup z naszej placówki.    

     Zespół „Zygzaczek”, otrzymał jako jedyny w swojej kategorii tytuł Laureata konkursu

( tancerki: Klaudia Czyż, Zuzanna Kucharczyk, Natalia Zaj, Martyna Liśkiewicz,  Nikola Rokita, Wiktoria Hymos, Adrianna Dras, Irena Bojarczuk, Maja Fornalska, Olga Saran Aleksandra Zakrzewska, Aleksandra Kalman, Kinga Kalman, Parada Julia, Tkaczyk Martyna Aleksandra Sulkowska, Aleksandra Wójcik, Iga Winiarczyk, Aleksandra Kowalik, Nikola Krzyżanowska, Roksana Korszla, Alicja Kula, Natalia Mendyk).

      Najstarsza grupa „Zygzak ” poszybowała jeszcze wyżej i wytańczyła Grand Prix  Marce Dance .Zespół tworzą : Karolina Brześcińska, Małgosia Mołczan, Martyna Darmochwał, Magda Frącek, Natalia Sulkowska Karolina Turczyńska, Weronika Dzirba, Martyna Sawa, Chachaj Łucja, Tubielewicz Kinga.

     Jesteśmy dumni z obydwu grup, ponieważ zaprezentowały się naprawdę znakomicie.

 

Czytaj więcej...

 

Czytaj więcej...

 

 

 

 Pobierz:protokół

 

 

 

 

 Foto:Izabela Stasiuk

Czytaj więcej...

 

   „MARCE  DANCE” XIII EDYCJA  odbędą się w dniu 25 marca 2017 r. w Sali widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury ul.Okrzei 10
Patroni: Lubelski Kurator Oświaty, Starosta Krasnostawski, Burmistrz Miasta Krasnegostawu

 

 Program

9.00 – 10.00   Rejestracja zespołów i próby parkietu  Krasnostawski Dom Kultury ul. Okrzei 10

10.00 – 10.15   Uroczyste otwarcie sala widowiskowa KDK

10.30 – 12.30   Prezentacje: kategoria taniec współczesny

12.30 –13.00  Przerwa dla jury (podsumowanie kat. taniec współczesny)

13.00 – 14.00  Prezentacje: kategoria show dance

14.00 – 14.30  Przerwa na obrady

14.30 – 15.00    Wręczenie nagród i wyróżnień sala widowiskowa KDK

 

 

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń prosimy o przyjazd zespołów z kategorii show dance nie wcześniej niż o godzinie 12.00 co pozwoli nam na sprawniejszą organizację.

 

 

Pobierz: kolejność prezentacji