497984
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
535
156
1866

Today: Sie 16, 2018

Imprezy 2016/2017

 

FERIE W MDK

 

 

DZIEŃ

 

ZAJ. PLASTYCZNE

 

ZAJ. WOKALNE

 

 

ZAJ. TANECZNE

poniedziałek

29.01

 

 

10.00 – 11.15  grupa młodsza klasy I-III

11.30 – 14.00 grupa starsza klasy  IV- VII, gimnazjum

Warsztaty wokalne z p. Łukaszem Jemiołą

 

 

10:00 - 13:00

Warsztaty taneczne 

gr. Zygzak mł, Zygzaczek                                          

wtorek

30.01

 

10.00 – 11.30 I grupa

5- 8 lat          

11.30 – 13.00 II grupa

9 – 15 lat

Papieroplastyka

„Ptaki – Cudaki” „Minionki”

„Kartki Walentynkowe” „Maski”

 

10.00 – 11.15  grupa młodsza klasy I-III

11.30 – 14.00 grupa starsza klasy  IV- VII, gimnazjum

Warsztaty wokalne z p. Łukaszem Jemiołą

 

 

10:00 - 13:00

Warsztaty taneczne 

gr. Zygzak mł, Zygzaczek                                          

środa

31.01

 

 

11.00 – 13.00 Zajęcia wokalne Trening głosu

 prowadzący: Jadwiga Litkowska, Anna Klus

 

 

 

 

 

 

10:00 - 13:00

Warsztaty taneczne 

gr. Zygzak mł, Zygzaczek

13:00 - 15:15 

Warsztaty taneczne

gr. Zygzak                                                  

czwartek

01.02

 

10.00 – 11.30 I grupa

5- 8 lat          

11.30 – 13.00 II grupa

9 – 15 lat

Papieroplastyka

„Ptaki – Cudaki” „Minionki”

„Kartki Walentynkowe” „Maski”

 

11.00 – 13.00 Zajęcia wokalne Dykcja i artykulacja

 prowadzący: Jadwiga Litkowska, Anna Klus

 

 

10:00 - 13:00

Warsztaty taneczne 

gr. Zygzak

piątek

02.02

 

 

11.00 – 13.00 Zajęcia wokalne

praca z mikrofonem, ruch sceniczny

 prowadzący: Jadwiga Litkowska, Anna Klus

 

 

10:00 - 13:00

Warsztaty taneczne 

gr. Zygzak

 

poniedziałek

05.02

 

 

 

 

 

 

 

wtorek

06.02

 

10.00 – 11.30 I grupa

5- 8 lat   

„Śnieżne kule”

( proszę przynieść mały zakręcany słoiczek)      

11.30 – 13.00 II grupa

9 – 15 lat

Rzeźba: ceramika, gips, plastelina

( proszę przynieść szare mydło)

 

 

 

 

 

środa

07.02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

czwartek

08.02

 

10.00 – 11.30 I grupa

5- 8 lat   

„Szmaciaki” szycie pacynek, maskotek, bransoletek

11.30 – 13.00 II grupa

9 – 15 lat

„Pleksografika”

 

 

 

piątek

09.02

 

 

 

10:00 - 16:00  

Dancehall  -  otwarte warsztaty  taneczne dla

młodzieży szkół średnich i gimnazjów 

prowadzący: Katarzyna Kuwałek         

( godzina może ulec zmianie, proszę śledzić stronę mdk)                   

 

 

 Młodzieżowy Dom Kultury im.Marii Konopnickiej w Krasnymstawie zaprasza do  udziału w  IX Wojewódzkich Spotkaniach Tanecznych ,,MARCE DANCE"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pobierz: regulamin konkursu

 

 

 

 Dnia 12 stycznia 2018r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Krasnymstawie odbyło się przesłuchanie zgłoszonych uczestników XIV Spotkań z Kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki” organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie przy współpracy i wsparciu Starostwa Powiatowego.

Jury powołane przez organizatora w składzie:

Monika Pohl

Robert Maciejewski

Jerzy Żuk (przewodniczący)

 

Po wysłuchaniu 19 solistów i 11 zespołów Jury przyznało:

 W kategorii soliści tytuły laureata:

 

- Anna Madeja ze Szkoły Podstawowej w Fajsławicach, op. Małgorzata Kopeć

- Igor Kokuszko ze Szkoły Podstawowej w Fajsławicach, op. Urszula Paluch

- Karol Jagiełło ze Szkoły Podstawowej w Fajsławicach, op. Małgorzata Madeja

- Martyna Liśkiewicz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krasnymstawie, op. Adriana Łysakowska,

- Anna Błaszczak z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Krasnymstawie,

- Dominik Poroch z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rybczewicach, op. Magdalena Furgała,

- Łukasz Poroch z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rybczewicach, op. Magdalena Furgała,

- Jagoda Chojan z II Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie, op. Monika Adamczuk-Szamik,

 

W kategorii zespoły tytuł laureata:

 

- Zespół wokalny „Jak Zawsze” z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Krasnymstawie, op. Leszek Darmochwał,

- Chór KANON ze Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej op. Krzysztof Darmochwał

- Zespół wokalny „Złota piątka” z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Krasnymstawie, op. Małgorzata Dzik,

 

oraz wyróżnienie dla:

 

- Natalia Parada z Gminnego Ośrodka Kultury w Rejowcu, op. Marek Pukas

- Maja Wójcik ze Szkoły Podstawowej w Orłowie Drewnianym, op. Dominika Wójcik,

- Magdalena Maj ze Szkoły Podstawowej w Płonce, op. Alicja Solan,

- Połączone siły – Adrianna Szewczuk, Agata Kneć i Agata Skorek, II Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2w Krasnymstawie, op. Anna Kowalska, Dorota Matysiak, Edyta Polska,

- Natalia Parada z Gminnego Ośrodka Kultury w Rejowcu, op. Marek Pukas

- Maja Wójcik ze Szkoły Podstawowej w Orłowie Drewnianym, op. Dominika Wójcik,

- Magdalena Maj ze Szkoły Podstawowej w Płonce, op. Alicja Solan,

 

Czytaj więcej...

 

Dnia 12 stycznia 2018r. o godz. 10:00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Krasnymstawie odbyło się przesłuchanie zgłoszonych uczestników XIV Spotkań z Kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki” organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie przy współpracy i wsparciu Starostwa Powiatowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pobierz;protokół  konkursu