Today: Wrz 27, 2020

Na początku grudnia zespól tańca Zygzak odwiedził Lubelski Teatr Tańca

Mieliśmy okazję poznać profesjonalny teatr tańca od kulis, oprowadził nas po nim menager grupy

a w sali widowiskowej teatru oprócz rozmowy o pracy jednego z najlepszych teatrów w Polsce

obejrzeliśmy bardzo ciekawą prezentację o tańcu współczesnym przygotowaną z myślą o młodszych odbiorcach. Praktyczne zajęcia poprowadziła tancerka teatru pani Anna Żak, która w prosty, zrozumiały dla dziewcząt sposób opowiedziała jaki może być ruch , kiedy mamy jego świadomość.

Na zakończenie zajęć tancerki stwierdziły że była to świetne zajęcia, tylko trochę za krótkie.

Tego wieczoru odwiedziliśmy również Centrum Spotkania Kultur, spędziliśmy czas na  oglądaniu wystaw, zajrzeliśmy do Teatru Andersena mającego tam siedzibę, nowoczesna architektura, scena centrum, wzbudziła zainteresowanie tancerek.

Nocą w doskonałych nastrojach wróciłyśmy do domu.