Today: Lut 26, 2020

18 listopada 2019 r. w KDK w Krasnymstawie odbył się 23 Jesienny Konkurs Recytatorski "Pamiętajcie o ogrodach" – etap powiatowy.

Na tym etapie nominację do etapu wojewódzkiego otrzymali wychowankowie pracowni teatralnej MDK: Julia Wojewoda,  Wiktoria Stasieczek oraz Patryk Mąka, a wyróżnienia otrzymali: Zofia Kędra i Krystian Mojski.

Etap Wojewódzki Jesiennego Konkursu  Recytatorskiego odbył się 27 listopada 2019 r. w Lublinie.

II nagrodę w kategorii szkoły średnie i dorośli otrzymał Patryk Mąka, a wyróżnienie Julia Wojewoda.

10 grudnia w Lublinie w Centrum Kultury odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień. Młodzież przygotowała Janina Młynek nauczyciel zajęć teatralnych w MDK w Krasnymstawie.