Today: Gru 13, 2019

„To wszystko Polska” to tytuł koncertu, którym uczciliśmy 101 Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Blisko 90 osobowy chór złożony z uczestników zajęć wokalnych  MDK: Studio Piosenki TĘCZA, Studio Piosenki DIAMENT, zespół FRAJDA, zespół MIGOTKI oraz ekipa recytatorów z pracowni teatralnej to młodzi artyści, którzy wzięli udział w projekcie. Z radością skorzystaliśmy ze wsparcia naszej absolwentki Magdy Wójcik, która poprowadziła warsztaty dla wokalistów i opracowała aranże części utworów. Po wielu godzinach wspólnych prób ale również  pięknej muzycznej przygody 11 listopada w Sali widowiskowej KDK, w ramach miejskich i powiatowych obchodów Narodowego Święta Niepodległości wybrzmiał nasz koncert. Pełna sala i oklaski na stojąco to najlepsza recenzja tego wydarzenia. Scenariusz wspólnie opracowały Jadwiga Litkowska i Anna Klus, wiersze wyrecytowali podopieczni pani Janiny Młynek.

Fotorelacja: Foto-Studio Przemysław Sarzyński