Today: Lis 20, 2019

Jeśli czytasz to zaproszenie to znaczy, że teatr Cię interesuje i chcesz aby był obecny w Twoim życiu. Teatr to obcowanie na scenie z drugim człowiekiem , a także z widzem, teatr to także wyrażanie siebie, przekazywanie emocji i energii tym, którzy nas oglądają.Poprzez teatr dzielimy się radością z innymi. bo teatr to także zabawa.

Jeśli chcesz przeżyć cudowne chwile na scenie, to przyjdź na zajęcia teatralne, które znajdziesz w Młodzieżowym Domu Kultury

(pracownia teatralna I piętro , zapisy od godz.15 do 17 od poniedziałku do piątku, wiek od 9 do 18 lat)

I jeszcze jedna miła wiadomość, jeśli interesuje Cię poezja  i chcesz poznać tajniki recytacji, przyjdź na zajęcia recytatorskie,  Janina Młynek instruktor teatralny