Today: Sie 21, 2019

5 czerwca na scenie Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, podczas Ogólnopolskich Spotkań z Tańcem "BALANS" zaprezentowały się dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne z całej Polski. Przyjechało 41 zespołów z największych ośrodków kulturalno oświatowych w kraju.Zygzaki z MDK Krasnystaw znalazły się  w gronie najlepszych zespołów konkursu otrzymując: Nagrodę Marszałka  Województwa Lubelskiego - zespół  Zygzak: Kucharczyk Zuzanna, Czyż Klaudia, Hymos Wiktoria, Martyna Liśkiewicz, Zaj Natalia, Prokop Łucja, Darmochwał Martyna, Natalia Sulkowska, Julia Skóra.

Wyróżnienie w kat. do lat 11- zespól Zygzaczek: Fornalska Maja,  Kowalik   Aleksandra,  Kalman  Aleksandra,Kalman Kinga, Korszla Roksana, Kula Alicja, Boruczenko Amelia, Tkaczyk Martyna, Winiarczyk Iga, Saran Olga Zakrzewska Aleksandra, Wójcik Aleksandra, Parada Julia. tancerki z MDK w Krasnymstawie otrzymały nagrody podczas Finałowej Gali Konkursu  w sali CSK w Lublinie