Today: Sie 21, 2019

MDKowscy wokaliści na starcie nowego roku wzorowo wykazali się swoimi zdolnościami. Wszystko zaczęło się wraz z Orszakiem Trzech Króli gdzie zespół Frajda zapewnił oprawę orszakowej mszy świętej w „kościółku” a w czasie uroczystości na rynku nasi wokaliści wcielili się w teatralne już role anioła, krasnostawskich dzieci i młodzieży składając pokłon dzieciątku.

Jak co roku nie mogło nas zabraknąć na kolejnym, 27 Finale WOŚP 12 stycznia, w czasie którego zagraliśmy godzinny koncert wokalno – taneczny. Z wielką radością włączamy się we wszelkie akcje charytatywne, dlatego wystąpiliśmy również 14 stycznia na koncercie Aniołkowe Granie, , zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole dla Dzieci Niepełnosprawnych w Krasnymstawie.

18 stycznia w Młodzieżowym Domu Kultury odbyły się XV Powiatowe Spotkania z Kolędą PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI. W tegorocznej edycji udział wzięło 23 solistów i 4 zespoły czyli w sumie ponad setkę muzykujących młodych ludzi z terenu całego powiatu.

W międzyczasie nasi soliści zaśpiewali 17 stycznia w czasie promocji kwartalnika Nestor w Bibliotece Powiatowej, 29 stycznia na podsumowaniu Konkursu Plastycznego MUZEUM PREZENTUJE w krasnostawskim muzeum oraz 30 stycznia w krasnostawskim MOPSie

Jako, że styczeń to czas śpiewania kolęd wzięliśmy udział w XIX Spotkaniach z Kolędą i Pastorałką w Zamościu, skąd Anna Błaszczak przywiozła III miejsce a Martyna Liśkiewicz wyróżnienie oraz w VII Wojewódzkim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Jezus malusieńki” w Lublinie gdzie Martyna Liśkiewicz wyśpiewała wyróżnienie.

Za nami pracowity styczeń a przed nami nowe wyzwania.