Today: Lut 19, 2019

9 lutego w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się bal dla dzieci uczestniczących w zajęciach artystycznych naszej placówki. W pięknie przystrojonej przez rodziców  Sali Lustrzanej, wśród kolorowych baloników, serpentyn i ozdób z bibuły podarowanych przez Sklep Agat oraz Hurtownię Papierniczą Kleks w Krasnymstawie, wspaniale bawili się najmłodsi wychowankowie MDK. W zabawie uczestniczyło ok. 80 dzieci oraz niektórzy rodzice. Dzieci przebrane w przeróżne stroje: bajkowe, zwierzęce itp. brały udział w konkursach, zabawach
i tańcach, dostosowanych specjalnie do ich upodobań i możliwości. Bal poprowadziła animatorka Pani Marta Soczyńska.Było dużo ruchu, zabaw i śmiechu. Wszystkie dzieci wylosowały drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców, a na zakończenie mogły zabrać ze sobą baloniki z wystroju sali. Rodzice i pracownicy MDK przygotowali dla bawiących się dzieci suto zastawione stoły. Obok ciastek, owoców, napojów i różnych przekąsek znalazły się na nich owocowe serki i jogurty podarowane naszej placówce na tę właśnie okazję przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Krasnymstawie.

Dzięki zaangażowaniu pracowników naszej placówki, rodziców, którzy chętnie włączyli się
w przygotowania i organizację imprezy, energicznej i kreatywnej animatorce,  jak również dzięki naszym sponsorom, bal na długo zostanie w pamięci uczestników i prawdopodobnie będzie odtąd stałym punktem w naszym kalendarzu imprez.

Serdecznie dziękujemy sponsorom balu, którymi byli:

• Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie
  • Sklep AGAT S.C., pan Piotr Żołnacz , pan Wiesław Siwiec