Twój czas

Today: Cze 21, 2018

Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnystawie oraz projekt Okno na teatr zaprasza na debatę na temat równych szans kobiet i dziewcząt na rynku pracy i w innych ważnych obszarach życia społecznego.

Szczególnie zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu nauczycieli, wychowawców, pedagogów, rodziców, animatorów, opiekunów, psychologów, doradców oraz inne

zainteresowane osoby (szczególnie osoby pracujące z młodzieżą).

Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, sobota 28.04.2018, godz. 16.00.

Spotkanie ma miejsce w związku z realizacją projektu „Inspiring Women” (finansowany przez C&A Foundation).

Gościem spotkania będzie p. Jolanta Gawęda ze Stowarzyszenia Feminoteka.

W dniach 28-29 kwietnia odbędą się także bezpłatne warsztaty Wendo, samoobrony i asertywności dla dziewcząt w wieku 14-17 lat, zapraszamy do zgłoszeń w formie wiadomości e-mail zawierającej imię i nazwisko oraz numer telefonu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.