Twój czas

421704
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
603
468
3212

Today: Gru 11, 2017

 

OSIĄGNIĘCIA

PRACOWNI PLASTYCZNEJ

 2016/2017

 

 

 

 

 

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE:

 

  • MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „SŁONECZNA ZAKŁADKA- widok z mojego okna”- WARSZAWA

 

I MIEJSCE:       KAROLINA STASAK

 

II MIEJSCE:      GABRIELA KLUS

 

Wyróżnienie:     JAKUB WOJEWODA

 

Wyróżnienie:     JULIA BIS

 

Wyróżnienie:     ZUZANNA WOLSKA

 

Wyróżnienie:    JULIA PUCHAŁA

 

  • XXXVIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „ MOJA PRZYGODA W MUZEUM”- TORUŃ

 

Wystawa:    WIKTORIA NIZIOŁ

 

Wystawa:     MAGDALENA JAKUBCZAK

 

  • XX MIĘDZYNARODOWE BIENNALE GRAFIKI DZIECI I MŁODZIEŻY-TORUŃ

 

Wystawa:     NIKOLA KRZYŻANOWSKA

 

Wystawa:     MARTYNA POSZYTEK

 

 

 

 

  • MIĘDZYNARODOWE BIENNALE NA MAŁĄ FORMĘ GRAFICZNĄ” MIĘDZY CZERNIĄ A BIELĄ- elfy, skrzaty i wróżki”- RYBNIK

 

Wystawa:     MAGDALENA JAKUBCZAK

 

Wystawa:     JUSTYNA WYSOCKA

 

 

  • XV MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY” INNE SPOJRZENIE”- SOSNOWIEC

 

NAGRODA: RAFAŁ WYSOCKI

 

  • XXVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZTUKI PIĘKNEJ COLOR ART. „WIEJ WIETRZE WIEJ”- GOLENIÓW

 

II MIEJSCE:   DOMINIKA PAPIERZ

 

  • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS  PLASTYCZNY

”PRZYRODA W KOLORACH”- KRAKÓW

 

Wystawa:     DOMINIKA PAPIERZ

 

  • IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS  PLASTYCZNY „OBRAZ OJCZYZNY”- KRASNOJARSK – SYBERIA – ROSJA

 

III MIEJSCE: JULIA KOCIUBA

Wystawa ON LINE: Gabriela Cichosz, Noemi Banaszkiewicz, Kinga Bak, Julita Kowalska,    

                                     Zuzanna Bojarska, Julia Chwaszcz, Karolina Szuryga,

                                     Nikola Krzyżanowska, Marika Barczuk, Jakub Skubisz,

                                     Joanna Żerebiec, Julia Puchała, Rafał Wysocki,

                                     Michalina Mazurkiewicz

 

 

 

  • MIĘDZYNARODOWY KONKURS  TWÓRCZOŚCI  PLASTYCZNEJ DZIECI I  MŁODZIEŻY „MÓJ NAJBLIŻSZY ŚWIAT- rodzina i dom”- SZCZECIN

 

NAGRODA: MICHALINA SŁABEK

Wyróżnienie: DOMINIKA PAPIERZ

 

 

 

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE:

 

  • XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS DZIECIĘCEJ TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ „NAJPIĘKNIEJSZA JEST MOJA OJCZYZNA”- KATOWICE

 

NAGRODA:  AMELIA LIS

 

NAGRODA:  ANTONINA OLESZCZUK

 

Wystawa:       IZABELA WEREMKO

 

  • II OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „ PIES I KOT-nasi czworonożni przyjaciele”- JELENIA GÓRA

 

NAGRODA:    AMELIA LIS

 

NAGRODA:  MARIA KOWALCZYK

 

NAGRODA:    KAROLINA STASAK

 

NAGRODA:    AGATA PATYK

 

Wyróżnienie: ADRIANNA KALMAN

 

Wyróżnienie: KAROLINA SADOWSKA

 

Wyróżnienie: JULIA SKUBISZ

 

Wyróżnienie: MILENA LIS

 

Wyróżnienie: KINGA BERBEĆ

 

  • XIV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

 „GRAFIKA 2016”- LUBLIN

 

Wystawa:  OLGA SARAN

 

Wystawa:  NIKOLA PROSKURA

 

Wystawa:  MARTYNA MATCZUK

 

Wystawa:  GABRIELA GRONKOWSKA

 

Wystawa: JULIA KRASOŃ

 

 

 

  • VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ KARTECZKI ŚWIĄTECZNE, BOŻE NARODZENIE, NOWY ROK”- PABIANICE

 

I MIEJSCE:   JAKUB SKUBISZ

 

II MIEJSCE:  KINGA BAK

 

III MIEJSCE: ZUZANNA SMYL

 

Wyróżnienie: NOEMI BANASZKIEWICZ

 

Wyróżnienie: ALEKSANDRA POSZYTEK

 

 

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY ”PTAKI DRAPIEŻNE I SOWY W ŚRODOWISKU NATURALNYM”- BIAŁYSTOK

 

Praca umieszczona w kalendarzu na rok 2017 Sokolarnia- KAROLINA GAWEŁ

 

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

”PRZYRODA POLSKA- z lupą do lasu”- GDYNIA

 

I MIEJSCE: ALEKSANDRA ZBOROWSKA

 

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

 „ŚWIĄTECZNE KARTECZKI”- KRAKÓW

 

Wyróżnienie: IGA BŁAWAT

 

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

„DOBRANOCKI Z DAWNYCH LAT”- RZESZÓW

 

III MIEJSCE: IGOR SAWA

 

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

„ PIÓREM I PĘDZLEM”- NAŁĘCZÓW

 

Wyróżnienie: ANTONINA OLESZCZUK

 

Wyróżnienie: IGOR SAWA

 

 

  • OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE GRAFIKI WARSZTATOWEJ DZIECI I MŁODZIEŻY „DRUKARNIA WYOBRAŹNI”- RADOM

 

Wystawa: BARTOSZ KLUS

 

  • OGÓLNOPOLSKI  KONKURS PLASTYCZNY

 „KARTKA WIELKANOCNA”- LEGNICA

 

NAGRODA: NATALIA DOBOSZ

 

NAGRODA: IZABELA WEREMKO

 

NAGRODA: JULITA KOWALSKA

 

NAGRODA: WIKTORIA NIZIOŁ

 

Wyróżnienie: MAJA JELEŃ

 

Wyróżnienie: ZUZANNA SMYL

 

Wyróżnienie: ANTONINA OLESZCZUK

 

Wyróżnienie: JULIA CHODOR

 

Wyróżnienie: JOANNA JAWORSKA

 

Wystawa:       JUSTYNA WYSOCKA

 

  • XXII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „DOM”- RADLIN

 

II MIEJSCE: JAKUB SKUBISZ

 

Wyróżnienie: DOMINIKA PAPIERZ

 

Wystawa:      INGA MACIEJEWSKA

 

Wystawa:      MAJA STEFAŃCZYK

 

Wystawa:      ALEKSANDRA ZBOROWSKA

 

Wystawa:      ZUZANNA ZDYBEL

 

Wystawa:      GABRIELA CICHOSZ

 

 

 

 

  • XVII BIENNALE TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY- OŚWIĘCIM

 

NAGRODA: KAROLINA GAWEŁ

 

Wystawa: MARIKA BARCZUK

 

Wystawa: MICHALINA SŁABEK

 

  • V OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

„MAGICZNY SOPOT. SOPOT POD ŻAGLAMI”- SOPOT

 

I MIEJSCE: MARTYNA BEREZA

 

Wyróżnienie: ANATOLA JANECZEK

 

Wyróżnienie: JULIA SARZYŃSKA

 

  • IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

” ZABIERZ MNIE TAM WYOBRAŹNIĄ” – GŁOWNO

 

Wyróżnienie:  ANTONINA OLESZCZUK

 

  • XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

” CZŁOWIEK W RUCHU” – PABIANICE

 

III MIEJSCE:  MILENA FRANCZAK

 

Wyróżnienie: ANATOLA JANECZEK

 

  • IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

 „ PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA” – BIELSK PODLASKI

 

NAGRODA: ANTONINA OLESZCZUK

 

NAGRODA: ALEKSANDRA POSZYTEK

 

  • III OGÓLNOPOLSKI KONKURS TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY” PARKI NARODOWE W POLSCE oraz GATUNKI ZWIERZĄT I ROŚLIN CHRONIONYCH”- CZĘSTOCHOWA

 

Wyróżnienie: ZOFIA PROSKURA

 

Wyróżnienie: MATEUSZ KALMAN

 

Wyróżnienie: ANATOLA JANECZEK

Wyróżnienie: JULIA CHWASZCZ

             Wyróżnienie: ALEKSANDRA POSZYTEK

 

 


KONKURSY WOJEWÓDZKIE:

 

  • XXV WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

„ MOJE BOŻE NARODZENIE”- LUBLIN

 

NAGRODA:  ALEKSANDRA ZBOROWSKA

 

NAGRODA:  SZYMON STRYJEK

 

Wystawa:       ANTONINA OLESZCZUK

 

  • WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY i FOTOGRAFICZNY

 „KOCIE SPRAWY”- ZAMOŚĆ

 

NAGRODA SPECJALNA: KATARZYNA ŁANIEWSKA

 

III NAGRODA:   ALEKSANDRA ZBOROWSKA

 

Wyróżnienie:        NATALIA DOBOSZ

 

  • XXV WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

„MOJE ZAKĄTKI- KWIATY POLSKIE” – BIŁGORAJ

 

NAGRODA:  ALEKSANDRA ZBOROWSKA

 

Wyróżnienie:  MARIKA BARCZUK

 

Wystawa:        ZUZANNA ZDYBEL

 

  • WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „ NASI MNIEJSI BRACIA- zwierzęta wśród nas”- KĘBŁO

 

I MIEJSCE: JOANNA TURCZYŃSKA

 

 

 

KONKURSY POWIATOWE:

 

  • KONKURS PLASTYCZNY „KS.JANA TWARDOWSKIEGO”- KRASNYSTAW

 

I MIEJSCE: MIKOŁAJ POLSKI

 

  • XIV POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „ IM. MARII KONOPNICKIEJ” – KRASNYSTAW

 

NAGRODA:  ZUZANNA  ZDYBEL

 

Wyróżnienie: KAROLINA  SADOWSKA

 

Wyróżnienie: MARTYNA  MISZCZAK

 

Wyróżnienie: GABRIELA  KAZIMIERSKA