Twój czas

Today: Paź 17, 2017

Wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie - Stypendystami Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie w dziedzinie- Plastyka.
Jesteśmy dumni, że wśród stypendystów znalazło się czworo wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie. W tym roku zaszczytu tego dostąpili:: Julia Bis lat 10, Kinga Bak lat 11, Nikola Proskura, lat 14 i Karolina Stasak, lat 15. Wyróżnieni w ten sposób uczestnicy zajęć plastycznych, odnoszą sukcesy w konkursach plastycznych w kraju i zagranicą. Swoje talenty rozwijają pod opieką nauczyciela -instruktora plastyki, pani Agnieszki Żuk-Słabek.
Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się 25 kwietnia w Teatrze Muzycznym w Lublinie.Władze Województwa Lubelskiego reprezentował Wicemarszałek Krzysztof Grabczuk, który gratulował stypendystom nieprzeciętnych talentów. Wicemarszałek życząc sukcesów w podejmowanych działaniach artystycznych podkreślił, że są oni niekwestionowanymi ambasadorami naszego regionu.