620248
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
117
201
4161

Today: Kwi 21, 2019

Imprezy 2016/2017

  Uroczyste podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy  pokonkursowej odbędzie się 26 kwietnia 2019 o godz. 13.00 w Sali Lustrzanej Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie.

Organizatorzy serdecznie zapraszają nagrodzonych i wyróżnionych na uroczystość.
W przypadku nieobecności prosimy o osobisty odbiór dyplomów i upominków rzeczowych
w pracowni plastycznej po uprzednim kontakcie telefonicznym Tel. 608 345 165.

 

Pobierz: protokół

   

     30 marca w Krasnymstawie odbyły się  X Wojewódzkie Spotkania Taneczne „Marce Dance”.           W konkursie wzięło udział 41 zespołów tanecznych z całego województwa . Miło napisać że zespół Zygzaczek z MDK Krasnystaw  otrzymał wyróżnienie specjalne w kategorii wiekowej 12-15 lat. Zespół prowadzi pani Marzena Darmochwał ,prezentowana choreografia p.t. „To ja” jest jej autorstwa.                                                

     Tydzień później, 4 kwietnia w hali OSiR w Biłgoraju odbył się VI Ogólnopolski Festiwal Tańca. W kategorii tanecznej 10-13 lat grupa Zygzaczek otrzymała wyróżnienie, dzięki temu znalazła się w pierwszej piątce najlepszych zespołów festiwalu w swojej kategorii.

                                                                                  Cieszymy się i gratulujemy  

 

Rodzice i opiekunowie uczestników zajęć w MDK

.

W związku z otrzymanym pismem od Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Nauczycielstwa Polskiego informujemy, że od dnia 8 kwietnia 2019 roku istnieje możliwość rozpoczęcia strajku pracowników oświaty również w naszej placówce. W tym czasie zajęcia dydaktyczno-wychowawcze nie będą mogły się odbywać w pełnym zakresie. Prosimy o zrozumienie.

 

 

     

     MDKowskie solistki  pięknie zaistniały w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” w Rykach.  Anna Błaszczak i Oliwia Burdan wyśpiewały  wyróżnienia. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.