Today: Lut 21, 2019

DSC_6415_1585x1050Zespół taneczny Zygzak z MDK w Krasnymstawie cieszy się w tym roku uznaniem i zainteresowaniem ze strony środowiska lokalnego miasta i powiatu, jest zapraszany do udziału w wielu projektach .19 maja grupa taneczna zatańczyła na Spartakiadzie „ Krasnystaw 2012”zorganizowanej dla dzieci z przedszkoli integracyjnych i specjalnych z terenu województwa lubelskiego, została tam nagrodzona wielkimi brawami i podziękowaniami. Kolejnym etapem współpracy z Niepublicznym Przedszkolem Dzieci Niepełnosprawnych w Krasnymstawie były zajęcia rytmiczno – taneczne przeprowadzone przez P. Marzenę Darmochwał w Młodzieżowym Domu Kultury. Dzieci przy pomocy swoich nauczycieli i opiekunów poznawały zabawy związane z porami roku. Była to udana lekcja ,a na twarzach dzieciaków pojawił się szczery uśmiech i duma ,że były w prawdziwej szkole tańca, jak powiedział po powrocie mały przedszkolak Hubert.

29 maja grupy Zygzak , Piruet wraz z klubem solisty ,swoim występem uświetniły rozstrzygnięcie konkursu „ Jestem bezpieczny” , którego współorganizatorem była komenda Powiatowa Policji w Krasnymstawie.

Dnia 1 czerwca koncertowaliśmy na imprezie zorganizowanej przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Żółkiewce z okazji Dnia Dziecka i Rodziny. Przygotowany ponad godzinny koncert bardzo spodobał się publiczności i Dyrekcji a my dostaliśmy zaproszenie na kolejną imprezę.