708176
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
724
598
6595

Today: Paź 13, 2019

31 marca (sobota) 2012 r.

Centrum Sportowo-Rekreacyjne
w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 48

 logo_marce_dance_m W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich miłośników tańca na VIII Spotkania Taneczne Marce Dance. W tym roku podczas spotkań zaprezentuje się ponad 40 zespołów tanecznych z całego woj. lubelskiego.

 

Patroni: Lubelski Kurator Oświaty, Starosta Krasnostawski, Burmistrz Miasta Krasnegostawu, AVON, iKrasnystaw

 

 

 


Program VIII Wiosennych Spotkań Tanecznych „MARCE DANCE”

Krasnystaw 2012

 

9.00 – 10.00  Przyjazd zespołów, rejestracja i próby parkietu

10.00 –10.30  Uroczyste otwarcie VIII Wiosennych Spotkań Tanecznych

10.30- 12.10  Prezentacje zespołów w kategoriach:

   - show dance do 11 lat - 11 zespołów

   - taniec współczesny do 11 lat – 11 zespołów

   - ośrodki szkolno wychowawcze – 2 zespoły

12.20 – 14.05  Prezentacje zespołów w kategoriach:

   - show dance 12 - 15 lat – 11 zespołów

   - taniec współczesny 12 - 15lat - 7 zespołów

   - kategoria powyżej 15 lat bez rozróżnienia na kategorie taneczne – 7 zespołów

14.10 – 15.00 Obrady jury

15.00 – 16.00 Odczytanie protokołu jury, wręczenie nagród i wyróżnień

 

 

 

KOLEJNOŚĆ POKAZÓW KONKURSOWYCH

Kategoria: SHOW DANCE DO 11 LAT (50 minut) godzina 10.30 – 11.20

 

 

Lp.

Nazwa zespołu

Placówka

Opiekun

Ilość uczestników

Czas prezentacji

Szatnia

 

1.

 

Świetliki

 

 

Gminny Ośrodek Kultury Trawniki

 

 

Alicja Dzięcioł

 

 

20

 

3 min

 

1

 

2.

 

Cool Kids

 

Akademia Tańca

Joanna Miłoszewicz

Lublin

 

Joanna Miłoszewicz

 

9

 

3 min

 

2

 

3.

 

Dance Mania I

 

Szkoła Tańca

„ Dance Mania ”

Lublin

 

Katarzyna Ząbrowicz

 

22

 

3min

 

3

 

4.

 

Speed Dance

 

Centrum Kultury Łęczna

 

Sylwia Obszańska - Cur

 

15

 

2,5 min

 

4

 

5

 

Rytmix III

 

Gminny Ośrodek Kultury Niemce

 

Magdalena Bujak

 

25

 

3 min

 

5

 

6.

 

Fantazja

 

Centrum Kultury Łęczna

 

Aleksandra Murat

- Bochen

 

29

 

3 min.

 

1

 

7.

 

Smyk

 

Gminny Ośrodek Kultury Trawniki

 

Alicja Dzięcioł

 

 

23

 

3 min

 

2

 

8.

 

Spektrum

 

Dom Kultury Czechów

Lublin

 

Eliza Maruszak

 

16

 

4 min

 

3

 

9.

 

Stars

 

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Jastkowie

 

Anna Chrzan

 

15

 

2,5 min

 

4

 

10.

 

Stars II

 

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Jastkowie

 

Anna Chrzan

 

21

 

3,5 min

 

5

 

11.

 

M2 Family Studio

 

Studio Tańca M2 Zamość

 

Aneta Lechowicz

 

15

 

5 min

 

1

 

Kategoria: TANIEC WSPÓŁCZESNY DO 11 LAT (40 minut) godzina 11.20 – 12.00

 

L.p

Nazwa zespołu

Placówka

Opiekun

Ilość uczestników

Czas prezentacji

Szatnia

 

1

 

Power Dance

 

Gminne Centrum Kultury Krasnymstaw

 

Sabina Englot

 

16

 

3 min

 

2

 

2

 

Ada Plus

 

Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj

 

Edyta Buczek

 

15

 

5 min

 

3

 

3

 

Ada II

 

Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj

 

Edyta Buczek

 

16

 

5 min

 

4

 

4

 

Zespół taneczny Gaduły

 

Młodzieżowy Dom Kultury Lublin

 

Agnieszka Walkiewicz Puła

 

12

 

3,5 min

 

5

 

5

 

Wokalno – Taneczny Gaduły

 

Młodzieżowy Dom Kultury Lublin

 

Agnieszka Walkiewicz Puła

Ewa Małecka

 

23

 

3,5 min

 

1

 

6

 

Arabeska

 

Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”

 

Lublin

 

Agnieszka Kępka

 

30

 

5 min

 

2

 

7

 

Arabeska „Mini”

 

Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”

 

Lublin

 

Agnieszka Kępka

 

22

 

3 min

 

3

 

8

 

Ballo II

 

 

Młodzieżowy Dom Kultury Chełm

 

Sabina Englot

 

16

 

3 min

 

4

 

9

 

Step Up

 

Dom Kultury S. M. Czechów

Lublin

 

Agata Żółtowska

Renata Pyszniak

 

16

 

4 min

 

5

 

10

 

Volumen III

 

Gminna Biblioteka Publiczna

Garbów

 

Agata Wendler

 

18

 

4 min

 

1

 

11.

 

M2 Family

 

Studio Tańca M2 Zamość

 

Aneta Lechowicz

 

12

 

4 min

 

2

 

Kategoria; OŚRODKI SZKOLNO WYCHOWAWCZE ( 10 minut )

godziny 12.00 – 12.10

 

L.p

Nazwa zespołu

Placówka

Opiekun

Ilość uczestników

Czas prezentacji

Szatnia

 

1.

 

Chochliki

 

Szkoła Podstawowa w Łańcuchowie

 

Sylwia Obszańska - Cur

 

24

 

3 min

3

 

2.

 

Chochliki

Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno pedagogicznej

Chełm

 

Małgorzata Matysek-Wróblewska

Magdalena Chmielewska-Paluch

 

7

3 min

 

4

 

OBRADY JURY Z TEJ KATEGORII WIEKOWEJ 12.10 – 12.20

Kategoria: SHOW DANCE 12-15 LAT (35 minut) godzina 12.20 – 12.55

 

Lp

Nazwa zespołu

Placówka

Opiekun

Ilość uczestników

Czas prezentacji

Szatnia

 

1.

 

Cheers

 

Centrum Kultury

Łęczna

 

Aleksandra Murat Bochen

Milena Murat

 

12

 

3,5 min

 

5

 

2.

 

Studio Tańca „Styl”

 

Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj

 

Agnieszka Wolanin

 

20

 

3,5 min

 

1

 

3.

 

Jump

 

Gminny Ośrodek Kultury Trawniki

 

Alicja Dzięcioł

 

12

 

3 min

 

2

 

4.

 

Across

 

Centrum Kultury Łęczna

 

Aleksandra Murat Bochen

 

18

 

3 min

 

3

 

 

 

 

5.

 

Rytmix II

 

Gminny Ośrodek Kultury Niemce

 

Magdalena Bujak

 

8

 

3 min

 

4

 

6.

 

Rivers

 

Centrum Kultury   Łęczna

 

Milena Murat

 

17

 

3 min

 

5

 

7.

 

Steep Up I

 

Dom Kultury Łęgi

Lublin

 

Katarzyna Ząbrowicz

Ewelina Borowska

Karolina Obrębalska

 

9

 

3 min

 

1

 

8.

 

Step Up II

 

Szkoła Tańca „Dance Mania” Lublin

 

Katarzyna Ząbrowicz

Ewlina Borowska

 

10

 

2,5 min

 

2

 

9.

 

Dance Team

 

Gimnazjum Nr 4

Krasnymstaw

 

Lucyna Kłosowska

 

6

 

4,5 min

3

 

10.

 

Fux II

 

Miejski Ośrodek Kultury

Świdnik

 

Iwona Syroka

 

19

 

3 min

 

4

 

11.

 

Fux III

Miejski Ośrodek Kultury

Świdnik

 

 

Iwona Syroka

 

19

 

3 min

 

5

 

Kategoria: TANIEC WSPÓŁCZESNY 12-15 LAT (35 minut)   godzina 13.00 – 13.35

 

Lp.

Nazwa zespołu

Placówka

Opiekun

Ilość uczestników

Czas prezentacji

Szatnia

 

1

 

Ballo I

 

Młodzieżowy Dom Kultury Chełm

 

Sabina Englot

 

21

 

3 min

 

1

 

2

 

No Name

 

Gminny Ośrodek Kultury Siennica Różana

 

Sabina Englot

 

11

 

3 min

 

2

 

3

 

 

Arabeska

 

„Młodzieżowy Dom Kultury Pod akacją\” Lublin

 

Agnieszka Kępka

 

7

 

4,5 min

 

3

 

4

 

ADA I

 

Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj

 

Edyta Buczek

 

10

 

4,5 min

 

4

 

5

 

Butterfly

 

Gminny Ośrodek Kultury Kurów

 

Katarzyna Michalska

 

8

 

3,5 min

 

5

 

6

 

Magnum

 

 

Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Czechów

Lublin

Renata Pyszniak

Eliza Maruszak

 

12

 

4 min

 

1

 

7

 

Volumen I

 

 

 

 

Gminna Biblioteka Publiczna Garbów

 

Katarzyna Mazurek

Joanna Szot

 

16

 

3,5 min

 

2

 

 

Kategoria: POWYŻEJ 15 LAT (BEZ PODZIAŁU NA KATEGORIE TANECZNE) (30minut) Godziny:13.35 – 14.05

 

 

Lp.

Nazwa zespołu

Placówka

Opiekun

Ilość uczestników

Czas prezentacji

Szatnia

 

1

 

Move

 

Gminny Ośrodek Kultury Łopiennik Górny

 

Sabina Englot

 

8

 

3 min

 

3

 

2

 

Rytmix I

 

Gminny Ośrodek Kultury Niemce

 

Magdalena Bujak

 

10

 

3 min

 

1

 

3

 

Enigma KUL

 

KUL

 

Sławomir Lis

 

10

 

5 min

 

2

 

4

 

Volumen

 

Gminna Biblioteka Publiczna Garbów

 

Katarzyna Mazurek

 

6

 

4 min

 

3

 

5

 

Fux I

 

Miejski Ośrodek Kultury Świdnik

 

Iwona Syroka

 

15

 

3 min

 

1

 

6.

 

KRS Squad

 

Dom Kultury Skierbieszowice

 

Aneta Lechowicz

 

6

 

4 min

 

2

 

7.

 

M2 Family

 

Studio Tańca M2 Zamość

 

Aneta Lechowicz

 

7

 

4 min

 

3

 

 

OBRADY JURY 14.10-15.00

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 15.00