Today: Lip 20, 2018

Swoją „gwiazdkę na święta” dla mieszkańców Krasnegostawu, swoich rodzin, przygotowali uczestnicy zajęć tanecznych, wokalnych i teatralnych MDK w Krasnymstawie.

W koncercie p.t. „ Białe idą święta”, mogliśmy na chwilę wrócić do czasu , kiedy sami byliśmy dziećmi , a święta kojarzyły  się  z mrozem, zawieją na świecie i ciepłym blaskiem światełek na choince, zapachem pomarańczy i pieczonego ciasta…

Na scenie pojawiły się „gwiazdki”  z koła teatralnego „Mango” Janiny  Młynek, w nastrój świąt zabrały  nas pięknie zaśpiewane piosenki, przez wokalistki klubu „Tęcza”, Pani Anny Klus  a w świat zimowej scenerii wprowadzili mali tancerze z zespołów Supcio I i II oraz Zygzaczek  i Zygzak, przygotowani przez Marzenę Darmochwał.

Scenariusz i oprawa muzyczna koncertu Marzena i Leszek Darmochwał.

Foto P.Galiński