690776
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
192
163
618

Today: Wrz 19, 2019

Początek wakacji nie rozpieszczał nas letnią pogodą. Deszczu mieliśmy już chyba wszyscy serdecznie dość. Niestety, planowane przez Pracownię Turystyki i Krajoznawstwa, wakacyjne „Piątki na piątkę” właśnie z powodu aury nie zostały jeszcze zainaugurowane. Tym bardziej cieszy nas fakt, że w dniach 8 – 10 lipca br. wykorzystaliśmy poprawę pogody i udało się zrealizować z projektu pn. „Wakacyjne Leśne Soboty” biwak rowerowy pn. „Z rowerem na wakacje” na Roztoczu.

W piątek przed południem grupa turystów rowerzystów wyjechała pociągiem do Zwierzyńca, aby na rowerach przejechać urokliwymi trasami rowerowymi przez Floriankę, Józefów, Hamernię, rez. „Czartowe Pole” do Majdanu Sopockiego. Tam w stanicy harcerskiej rozbiliśmy nasz namiotowy biwak. Drugiego dnia tj. w sobotę korzystając z pięknej, letniej pogody oddawaliśmy się kąpielom słonecznym i wodnym w zalewie na rzece Sopot. Po obiedzie pojechaliśmy do Suśca do rez. „Szumy nad Tanwią”. W ostatnim dniu biwaku przejechaliśmy trasę Ciotusza Stara, Długi Kat, Józefów, Józefów Roztoczański skąd pociągiem wróciliśmy do Krasnegostawu.

WAKACJE Z ROWEREM to super pomysł na ciekawe , aktywne i niedrogie spędzenie letnich, wakacyjnych dni, których do końca wakacji pozostało jeszcze sporo. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych na kolejny biwak na rowerach.

W dniach 22-23-24 lipca br. organizujemy w ramach projektu „Wakacyjne Leśne Soboty” wyjazd kolejnej grupy do Majdanu Sopockiego!!! Koszt od osoby to TYLKO 50,00 zł!!! Zgłoszenia oraz informacje pod tel. 507114017 do dnia 20 lipca br. ZAPRASZAMY!!!!