634581
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
125
283
3178

Today: Maj 19, 2019

Imprezy 2007/2008

W ramach IV etapu projektu Polsko-Ukraińskiego Młodzieżowego Centrum Inicjatyw Kulturalnych w Krasnymstawie od 16 do 19 sierpnia młodzież polska i ukraińska przebywała w ośrodku "Almatur" w Janowie Lubelskim na warsztatach artystycznych. 

Program warsztatów obejmował wspólne zajęcia w grupach: tanecznej, plastycznej, wokalnej i teatralnej po okiem ekspertów i wspólne spędzanie czasu wolnego. Zajęcia artystyczne prowadzili wybitni fachowcy poszczególnych dyscyplin. Dzieci i młodzież z MDK i SOSW w Krasnymstawie oraz ośrodków kultury rejonu łuckiego, miały możliwość bezpośredniego kontaktu z uznanymi autorytetami, twórcami i pedagogami. Zajęcia w grupie tanecznej i teatralnej prowadzili: dyrektor i choreograf Kieleckiego Teatru Tańca - Elżbieta Szlufik Pańtak i tancerka teatru - Justyna Szlufik tancerz Lubelskiego Teatru Tańca, Wojciech Kaproń, tancerz musicali w kraju i za granicą Jacek Wazelin.

Czytaj więcej...

...
...
Nazwa projektu: "Młodzi Dobrem Kultury"

Osoba odpowiedzialna za realizację: Joanna Kawęcka

Streszczenie projektu: Od 15 maja 2007 roku Młodzieżowy Dom Kultury rozpoczął realizację projektu „Młodzi Dobrem Kultury” Wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży powiatu krasnostawskiego poprzez uczestnictwo w kulturze.

Projekt realizowany jest w ramach opracowanego przez Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie Kompleksowego Programu Wyrównywania Szans Edukacyjnych w Powiecie Krasnostawskim.

Czytaj więcej...

...