Twój czas

Today: Kwi 20, 2018

11 kwietnia 2016 r  w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Marszałka Województwa Lubelskiego.  Pan marszałek Sławomir Sosnowski nagrodził dzieci i młodzież zajmującą się twórczością artystyczną. Jesteśmy dumni, że wśród stypendystów znalazło się troje wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie: Michalina Słabek, lat 6, Mikołaj Polski, lat 14 i Karolina Gaweł, lat 15. Wyróżnieni w ten sposób uczestnicy zajęć plastycznych, odnoszą sukcesy w konkursach plastycznych w kraju i zagranicą. Swoje talenty rozwijają pod opieka nauczyciela -instruktora plastyki, pani Agnieszki Żuk-Słabek. Wręczając pamiątkowe dyplomy p. Krzysztof Hetman v-ce marszałek województwa pogratulował wyróżnionym i życzył sukcesów w podejmowanych inicjatywach artystycznych.

(http://www.kurierlubelski.pl/kultura/g/w-teatrze-osterwy-przyznano-stypendia-kulturalne-marszalka-zdjecia,9861819,18056069/)