Today: Maj 19, 2019

Prowadzący zajęcia Łukasz Jemioła - pochodzi z Limanowej, zaczynał w chórze parafialnym. Fascynacja wieloma różnymi gatunkami i zespołami sprawiła, że może znaleźć wspólny język z fanem niemal każdego gatunku muzycznego, co w pracy pedagogicznej jest bardzo ważne.

Łukasz Jemioła jest laureatem licznych nagród i wyróżnień, ma za sobą występy na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Retro w Teatrze Polonia w Warszawie, Nocach Teatru i Poezji w Augustowie czy na Spotkaniach z piosenką kabaretową „Kabaretowa scena Trójki” w klubie Harenda w Warszawie. Na co dzień występuje w lubelskiej Grupie Improwizacji Teatralnej No Potatoes.

Około pięćdziesięciu młodych wokalistów w wieku od 6 do 19 lat wzięło udział w feryjnych warsztatach wokalnych. Zajęcia odbyły się w trzech grupach wiekowych, były więc piosenki dla młodszych i starszych. Oprócz solidnej pracy nad głosem i poznawania nowego repertuaru była też świetna zabawa. To już kolejne tak udane warsztaty z Łukaszem Jemiołą. Zadowoleni uczestnicy pełni ochoty do śpiewania już czekają na kolejne spotkania.