Today: Mar 20, 2019

20 listopada 2015 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Krasnymstawie miała miejsce promocja książki Sławomira Franca „Kazimierz Krakowiak kapłan z powołania”. Wydarzenie zgromadziło bardzo wielu znakomitych gości. Oprócz autora książki, jego rodziny i przyjaciół, obecni byli także między innymi: Senator RP Józef Zając, prorektor PWSZ w Chełmie Beata Fałda, Starosta Krasnostawski Janusz Szpak,  radny powiatu Mirosław Księżuk, ksiądz prałat Piotr Kimak oraz ksiądz dziekan Henryk Kapica.                 W uroczystości wzięły także udział przedstawicielki Pracowni Teatralnej MDK – Janina Młynek, Weronika Pazyna, Julia Gleń i Emilia Bojarczuk, które zaprezentowały wiersze autorstwa Lucyny Franc poświęcone księdzu Krakowiakowi.