Today: Maj 19, 2019

27 listopada w sali lustrzanej MDK miało miejsce uroczyste podsumowanie XV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Rodzina. Zwierzę-przyjaciel rodziny ”. Na podsumowanie konkursu przybyło liczne grono nagrodzonych i wyróżnionych finalistów konkursu wraz z opiekunami. Wszystkich przybyłych  powitała dyrektor MDK- Małgorzata Prus, gratulując laureatom i życząc dalszych sukcesów. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: Przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Lublinie-Monika Szlagowska, Starosta Krasnostawski- Janusz Szpak, Naczelnik Oświaty Kultury i Kultury Fizycznej- Marek Majewski, zastępca Naczelnika – Aleksandra Stachula , którzy wraz z jurorami wręczali nagrody i wyróżnienia laureatom.  W krótkiej części artystycznej wystąpiły członkinie Studia Piosenki „Diament” pod opieką nauczycielki – Jadwigi Litkowskiej. Wystawę prac  laureatów konkursu  można oglądać do 20 grudnia  2015r.