964222
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
62
1052
1679

Today: Sty 28, 2021

Imprezy 2015/2016

 Niecodzienne warsztaty odbyły się w MDKu w sierpniu. Łukasz Jemioła zaprosił naszych wokalistów do współudziału w chmielakowym koncercie „Disco solo  z chórem”.  Mimo wakacji w warsztatach wzięło udział ponad pięćdziesiąt osób. Dla nas wszystkich to niezapomniane chwile spędzone na wspólnym muzykowaniu i uwieńczone niesamowitym koncertem. Szeroki odzew w postaci gratulacji i ciepłych komentarzy sprawiły, że już planujemy kolejne takie przedsięwzięcia. Dziękujemy Łukaszowi za wspaniały wakacyjny prezent.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

 

 13 czerwca 2016r. w MDK odbyło się spotkanie z rodzicami podczas którego zaprezentowały się grupy teatralne "Wyluzuj"ze spektaklem "I Ty możesz zostać czarodziejem", "Kontrast" z kabaretem "Podróże kształcą", "Mango" ze spektaklem "Gdzie ten teatr, miał tu być" oraz grupa teatralna "Liczi" ze spektaklem autorskim "Strzępy".

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

 

   W czerwcu, tancerze z czterech grup  MDK, gościli swoich rodziców na lekcjach  otwartych. Rodzice mogli zobaczyć jakie umiejętności taneczne opanowały ich pociechy w roku szkolnym 2015/16. W trakcie lekcji otwartej dzieci dodatkowo prezentowały inscenizacje taneczne.  Zajęcia połączono z obchodami Dnia Matki, więc wszystkie prezentacje dedykowano właśnie im. Na zakończenie lekcji Rodzice mieli okazję spróbować swoich sił we wspólnej zabawie tanecznej z dziećmi.    

Zapraszamy rodziców na kolejne lekcje otwarte w przyszłym roku szkolnym.

 

 

Czytaj więcej...

 

 11 czerwca 2016r odbyło się podsumowanie Turnieju Poezji Dziecięcej w Lublinie , na którym  Aleksandra Wójcik oraz Magda Czuba przygotowane przez Janinę Młynek otrzymały wyróżnienia .

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

  W Młodzieżowym Domu Kultury zawrzało od pokazów , koncertów i prezentacji.. Kluby solisty „Diament” i „ Tęcza, zespoły taneczne „Zygzak”, „Zygzaczek” i „Supcio”,” recytatorzy i teatr uczestniczyli w wielu imprezach na terenie miasta i powiatu .Zaczęliśmy od współpracy przy organizacji wyboru Sportowca Roku , który odbył się  w marcu w KDK. Kolejnymi imprezami w których uczestniczyliśmy  były:
- Dzień Pracownika i Działacza Kultury powiatu krasnostawskiego
- Dzień Patrona Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr.1
- Otwarcie ośrodka Caritas
- Powiatowy konkurs policji „ Jestem bezpieczny”
- Festyn rodzinny , impreza charytatywna.
- Talenty „Jedynki”
- Targi Edukacyjne  w Zespole Szkól nr.1

Czytaj więcej...