Twój czas

414100
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
267
173
1602

Today: Lis 18, 2017

 

 

Osiągnięcia pracowni plastycznej rok szkolny 2014/2015

  • IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Baśnie, bajki i bajeczki”- Chełm 2014

Nagroda :          Klaudia Puławska

Wyróżnienia :  Hanna Magier

                            Izabela Łoś

                            Kinga Lecht

                            Nikodem Buczyński

                            Martyna Matczuk

                            Anna Kasprzak

                            Eliza Dega                                op. Agnieszka Żuk-Słabek

                            Amelia Sulej

                            Oliwia Fyk

                            Radosław Poszytek

                            Alicja Kawęcka                        op. Joanna Kawęcka

  • XI Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej „ Najpiękniejsza jest moja ojczyzna” – Katowice  09.2014

Nagroda :         Dominika Brzyszko

Wyróżnienia : Nikola Proskura

                          Kinga Bak

Wystawa :       Anna Woźniak

                          Karolina Szuryga                       op. Agnieszka Żuk-Słabek      

                          Zuzanna Wolska                        op. Joanna Kawęcka

  • IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Las moja miłość”- Białowieża 09. 2014

II miejsce – Izabela Łoś                                      op. Agnieszka Żuk-Słabek

 

  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Kanarki i ptaki egzotyczne”- Zamość 10.2014

Nagrody:         Martyna Matczuk

                         Julia Saran

                         Gabriela Gronkowska

                         Agata Troć

Wyróżnienia: Dominika Galińska

                          Eliza Dega

                          Nikodem Buczyński

                          Karina Czubkowska                     op. Agnieszka Żuk-Słabek

                          Zofia Nowacka

                          Julia Żuliniak

                          Anna Jaremek                              op. Joanna Kawęcka

  • XIX Międzynarodowe Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży- Toruń 10.2014

Wystawa:      Jagoda Berbeć

                        Agata Troć

                        Magdalena Czuba                         op. Agnieszka Żuk-Słabek

                        Amelia Sulej                                   op. Joanna Kawęcka

 

  • XXXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „ Moja przygoda w muzeum”- Toruń 10. 2014

Wystawa: Wiktoria Kowalik

                    Nikodem Buczyński                               op. Agnieszka Żuk-Słabek

  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Moje Boże Narodzenie”- Lublin 12.2014

Nagroda:         Julia Olcha

Wyróżnienie: Joanna Jaworska

Wystawa:       Gabriela Kazimierska

                         Kinga Lecht                                        op. Agnieszka Żuk-Słabek

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Anioły- muśnięcie skrzydeł” – Wałbrzych 12.2014

I miejsce- Irena Bojarczuk                                       op. Joanna Kawęcka

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ” Świąteczne Karteczki 2014”- Kraków 01.2015

III miejsce-       Natalia Czyż

Wyróżnienie: Ola Korczyńska                                 op. Agnieszka Żuk-Słabek

 

  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Obraz Ojczyzny” – Rosja, Krasnojarsk 2015

II MIEJSCE-       Maja Lasek

Wyróżnienie- Amelia Lis                                         op. Agnieszka Żuk-Słabek

Prace eksponowane na wirtualnej wystawie w Internecie:

Wiktoria Olcha

Iza Łoś

Magdalena Czuba

Amelia Lis                                                                   op. Agnieszka Żuk-Słabek

Oliwia Dzida

Maja Kijuc   2 prace

Zuzanna Wolska   2 prace      op. Joanna Kawęcka

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioł” – Dorożkarnia Warszawa 2015-02-07

Wystawa:  Amelia Lis

                    Zofia Bojarczuk

                   Wiktoria Dunaj                                      op. Agnieszka Żuk-Słabek

 

  • II Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „ Parki Narodowe w Polsce oraz gatunki zwierząt i roślin chronionych”- Częstochowa 16.01 2015

Nagroda:  Dawid Bartosiak                                   op. Agnieszka Żuk-Słabek

 

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Moje Anioły” – Chodzież 05.03.2015

Wyróżnienie: Samuel Proskura

Wystawa:        Nikola Proskura

                          Olga Saran

                          Kinga Bak

                          Gabriela Klus

                          Oliwia Wójtowicz                            op. Agnieszka Żuk-Słabek

 

  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ks. Jana Twrdowskiego”- Krasnystaw 24.02.2015

I Miejsce:   Mikołaj Polski

II Miejsce: Samuel Proskura                                   op. Agnieszka Żuk-Słabek

 

  •  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Magia roślin – DRZEWO”- Wrocław 10.02.2015

Wystawa: Joanna Wysocka

                   Samuel Proskura 2 prace

                   Wiktoria Liśkiewicz                               op. Agnieszka Żuk-Słabek

 

  • I Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Zwierzęta Puszczy Białowieskiej” – Hajnówek 04.03.2015

Wyróżnienie:  Martyna Kopańko                          op. Agnieszka Żuk-Słabek

 

  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Fotograficzny „ Kocie sprawy”- Zamość 11.03.2015

Nagroda Specjalna : Karolina Gaweł

Wystawa:                   Nikola Proskura                    op. Agnieszka Żuk-Słabek

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Tradycje Wielkanocne” – Płock 24.03.2015

III Miejsce: Julia Chodor                                           op. Agnieszka Żuk-Słabek

 

  • XX Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Mój świat- ilustracja do ulubionej książki”- Lublin 11.04.2015

Nagroda:         Julia Bis                                               op. Agnieszka Żuk-Słabek

Wyróżnienie: Inga Maciejewska

                         Martyna Matczuk                              op. Agnieszka Żuk-Słabek

                          Amelia Sulej                                       op. Joanna Kawęcka

 

  • XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ MUZYKA W SZAROŚCI” – Rawicz 10.03.2015

Wyróżnienia Honorowe( kwalifikacja do wystawy):

Gabriela Kazimierska

Martyna Kopańko

Wiktoria Liśkiewicz

Zuzanna Pliszczyńska                                                   op. Agnieszka Żuk-Słabek

Amanda Sawa                                                               op. Joanna Kawęcka

 

  • Ogólnopolskie Biennale Grafiki  2015 – Radom „Drukarnia Wyobraźni”

Wystawa: Julia Bis                                                       op. Agnieszka Żuk-Słabek

                   Amanda Sawa                                            op. Joanna Kawęcka

 

  •  I Międzynarodowe Biennale na Małą Formę Graficzną „ Między czernią, a bielą

pt.”Świat ze starej fotografii”- Rybnik 14.05.2015

Wyróżnienie: Mikołaj Polski                                    

Wystawa: Zuzanna Pliszczyńska                                op. Agnieszka Żuk-Słabek

 

 

  • V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ PODWÓRKO- podwórkowe zabawy”- 12.04.15 Słupsk

Nagroda: Martyna Berbeć                                             op. Joanna Kawęcka

 Wystawa: Nikola Proskura                                           op. Agnieszka Żuk-Słabek

                   Joanna Banaszkiewicz

                   Michalina Słabek

                   Maja Jeleń

                   Weronika Siwczuk

                   Natalia Szymańska