977202
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
264
186
2094

Today: Mar 08, 2021

imprezy 2014/2015

     

     Od marca do czerwca w Młodzieżowym Domu Kultury w Krasnymstawie realizowano zadanie publiczne ;Rozwijanie różnych form inicjatyw kulturalnych dla mieszkańców Krasnegostawu"Weekendy z master class - twoją szansą" . Przeprowadzono szereg warsztatów artystycznych w których udział brała młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, wychowanków MDK oraz wykonawców wyłonionych w trakcie castingu. Warsztaty prowadzili : Piotr Łukasz Filonowicz - teatr,Jacek Paweł Gumienny - taniec, Łukasz Piotr Jemioła - wokal. W trakcie spotkań weekendowych młodzież realizowała także próby do widowiska -Musical "Za dzień za dwa ...lecz nie dziś. Premiera musicalu miała miejsce 12 czerwca w sali widowiskowej KDK

 

Czytaj więcej...

  

     Uroczyste podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy odbędzie się 10 czerwca 2015 o godz. 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Piłsudskiego 5a  w Krasnymstawie.

 

 

Pobierz: protokół

    Podsumowanie konkursu - wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 10 czerwca 2015r. o godz. 13.00 w   Młodzieżowym Domu Kultury w Krasnymstawie.

 

 

 

 

 

 

 

Pobierz: protokół

    

    Młodzieżowy Dom Kultury serdecznie zaprasza do udziału w XII Powiatowym Konkursie Recytatorskim im.Marii Konopnickiej
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 19 maja 2015 r.

 

Serdecznie zapraszamy

 

 

 

 

 

 

Pobierz: regulamin konkursu