Today: Lut 19, 2019

Po niezwykle udanych eliminacjach wojewódzkich Konkursu Recytatorskiego Poezji Józefa Czechowicza i Juliana Tuwima, podczas których nagrodzono Patryka Mąkę, Alana Kwietnia i Pawła Piątkowskiego oraz wyróżniono Wiktorię Luchowską (zostali wybrani z ponad 130 recytatorów) – uczestników zajęć teatralnych prowadzonych przez Janinę Młynek, przyszedł czas na dalsze sukcesy.   W gronie 10 osób nagrodzonych w eliminacjach ogólnopolskich znalazł się Patryk Mąka.
Dodatkowo podczas uroczystego Koncertu Laureatów, który odbył się 14 marca 2014 r. na Zamku Lubelskim, otrzymał on nagrodę „Papierowej Korony”, czyli nagrodę specjalną dla najlepszego recytatora wiersza Józefa Czechowicza.
Przed Koncertem recytatorzy z MDK w Krasnymstawie wzięli także udział w warsztatach prowadzonych przez Mieczysława Wojtasa, założyciela, kierownika artystycznego i reżysera Teatru Panopticum działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury „Po Akacją” w Lublinie.