Twój czas

Today: Maj 24, 2018

Dnia 19 grudnia /czwartek/ 2013 o godz. 13.00 w Sali Lustrzanej Młodzieżowego Domu Kultury Krasnymstawie odbyło się uroczyste podsumowanie XIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „RODZINA – tradycje rodzinne”. Konkurs organizowany jest pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Na konkurs wpłynęło  249 prac  z 17 placówek z terenu całego kraju. Jury w składzie: Bronisława Żuk, Joanna Kawęcka, Agnieszka Żuk – Słabek, przyznało 17 nagród i ..wyróżnień.  Uroczysty charakter spotkania podkreślił występ wokalny zespołu Frajda Junior pod opieką pani Jadwigi Litkowskiej. Po wręczeniu laureatom  nagród i wyróżnień z rąk przedstawiciela Kuratorium Oświaty w Lublinie pani Edyty Fideckiej i dyrektora MDK pani Małgorzaty Prus, odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej.