Today: Sie 21, 2019

_dsc4736          W piątek 4 listopada 2011r. o godz. 16.00 w sali baletowej MDK Krasnystaw odbyło się uroczyste podsumowanie XI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „RODZINA – Moje miejsce na ziemi”. Konkurs przebiega pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

W MDK odbyło się również uroczyste otwarcie wystawy, którą można oglądać do końca listopada 2011r. Na konkurs wpłynęło 671 prac z 53 placówek z terenu całego kraju.Jury w składzie: Bronisława Żuk, Joanna Kawęcka, Agnieszka Żuk – Słabek, przyznało33 nagród i wyróżnień. Do wystawy zakwalifikowano 64 prac plastycznych i fotograficznych. Nagrody i wyróżnienia uczestnicy odbierali z rąk Lubelskiej Kurator Oświaty Pani Anny Dudek Janiszewskiej.

Oferta MDK

Projekty zrealizowane

Okno_na_teatr

Subskrypcja MDK