Today: Lip 19, 2019

s14W dniach 13-15 maja 2011r. odbyła się kolejna wyprawa turystyczna z projektu pn. „LEŚNE SOBOTY”, zorganizowana przez Pracownię Turystyki i Krajoznawstwa MDK i ZHP w Krasnymstawie. W programie wyjazdu znalazło się: zwiedzanie Sandomierza i jego okolic (stare miasto, podziemia, wąwóz Królowej Jadwigi), wędrówka rezerwatem Góry Pieprzowe (najstarsze góry w Polsce), zwiedzanie Tarnobrzega (tam nocowaliśmy w gościnnym ZSP nr 3) i okolic miasta. Byliśmy także w Baranowie gdzie zwiedziliśmy miejscowy zamek.

Kolejna 4 LEŚNA SOBOTA już w sobotę 21 maja br. Będzie to wyprawa do Rezerwatu Głęboka Dolina na terenie Skierbieszowskiego Parku Krajobrazowego. Serdecznie wszystkich zapraszamy! Informacje na stronie MDK w aktualnościach.

Oferta MDK

Projekty zrealizowane

Okno_na_teatr

Subskrypcja MDK