681922

Today: Sie 21, 2019

Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej oraz Związek Harcerstwa Polskiego w Krasnymstawie zapraszają szkoły z terenu miasta i powiatu Krasnostawskiego do wzięcia udziału w projekcie pn. „Leśne Soboty”. Projekt realizowany jest dzięki finansowemu wsparciu Miasta Krasnystaw.

Pobierz:
- plakat projektu pn. „Leśne Soboty”
- regulamin konkursu „Najbardziej aktywna turystycznie szkoła…..”
- zgłoszenie

1_Lesna_Sobota_Wolka_Orlowska
2_Lesna_Sobota_Gleboka_Dolina
3_Lesna_Sobota_III_KRRF

Informacje dla uczestników i opiekunów grup:

Zgłoszenia do udziału w Leśnej Sobocie (wg wzoru zgłoszenia) przyjmowane są przez sekretariat  MDK najpóźniej na dwa dni przed planowanym terminem imprezy,

Informacji nt. Leśnych Sobót udziela organizator pod Tel. 507114017

Odpłatność za udział w każdej Leśnej Sobocie wynosi 10,00 zł od uczestnika (ubezpieczenie, transport, kiełbaski, pieczywo, herbata, ketchup, musztarda, książeczki odznak turystyki pieszej – OTP lub kolarskiej – KOT)

Zbiórka wyjazdowa na imprezy Leśnych Sobót w sobotę o godzinie 10.00 na parkingu przed kościołem pw. Św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie (MDK). Powrót j.w. ok. godziny 16.00.

Uczestnicy Leśnej Soboty powinni posiadać ubiór turystyczny dostosowany do panujących warunków atmosferycznych.

W przypadku złej pogody impreza turystyczna Leśnych Sobót odbędzie się w innym terminie, którym osoby zainteresowane powiadomią organizatorzy.

Oferta MDK

Projekty zrealizowane

Okno_na_teatr

Subskrypcja MDK