681932
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
459
389
1274

Today: Sie 21, 2019

2 kwietnia (sobota) 2011r.
godz. 10:00
Centrum Sportowo-Rekreacyjne
w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 48


Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich miłośników tańca na VII SPotkania Taneczne Marce Dance. W tym roku podczas spotkań zaprezentuje się ponad 50 zespołów tanecznych z całego woj. lubleskieg. Jak widać atrakcji w tej dziedzinie nam nie zabrkanie.

  Patroni: Lubelski Kurator Oświaty, Starosta Krasnostawski, Burmistrz Miasta Krasnegostawu
Patroni medialni:
Gazeta miasta i powiatu „Echo Krasnegostawu”, Telewizja Kablowa Krasnystaw

Kliknij więcej aby zobaczyć kolejność występowania zespołów.

SHOW DANCE DO 11 LAT (32  minuty) godzina 10.15 – 11.00


Lp.

Nazwa zespołu

Placówka

Opiekun

Ilość uczestników

Czas prezentacji

Szatnia

 

1

 

CHOCHLIKI

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

W  ŁAŃCUCHOWIE

oddz. integracyjny

 

SYLWIA OBSZAŃSKA - CUR

 

37

 

3 min.

 

I

10,00-10,25

 

2

 

FANTAZJA

 

CENTRUM KULTURY W ŁĘCZNEJ

 

ALEKSANDRA  MURAT-BOCHEN

 

30

 

4,30 min.

 

II

10,00-10,30

 

3

 

STUDIO TAŃCA STYL

 

MDK BIŁGORAJ

 

AGNIESZKA WOLANIN

 

15

 

2,30min

 

III

10,00-10,35

 

4

 

ENCORE  DANCE III

 

MIEJSKIE CENTRUM KULTURY W PIASKACH

 

MAŁGORZATA MOJEK

 

29

 

3.15min

 

IV

10,00-10,35

 

5

 

KREJZOLE

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁAŃCUCHOWIE

SYLWIA OBSZAŃSKA – CUR

 

10

 

2,30 min.

 

V

10,00-10,40

 

6

 

STUDIO TAŃCA „M2”

 

ZAMOŚĆ

 

ANETA LECHOWICZ

 

7

 

3,30 min.

 

VI

10,00-10,45

 

7

 

STUDIO TAŃCA „OMEGA”

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W WERBKOWICACH

 

ANETA LECHOWICZ

 

16

 

2,05min.

 

I

10,25-10,45

 

8

 

SPEED

DANCE  II

 

CENTRUM KULTURY ŁĘCZNA

SYLWIA OBSZAŃSKA - CUR

 

10

 

3min.

 

II

10,30-10,50

 

9

 

MISZ  MASZ

 

LSM  LUBLIN

 

ANNA SŁOBODA

 

10

 

3min.

 

III

10,35-10,55

 

10

 

SMYK

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W TRAWNIKACH

 

ALICJA DZIĘCIOŁ

 

16

 

3min.

 

IV

10,35-11,00

TANIEC WSPÓŁCZESNY DO 11 LAT (40 minut)  godzina 11.00 – 11.55

L.p

Nazwa zespołu

Placówka

Opiekun

Ilość uczestników

Czas prezentacji

Szatnia

 

1

 

BALLO  II

 

MDK  CHEŁM

 

 

 

SABINA ENGLOT

 

18

 

3min.

 

V

10,40-11,10

 

 

2

 

CALINECZKI

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ W CYCOWIE

 

MAŁGORZATA KANIA

 

 

 

33

 

4,45min.

 

VI

10,45-11,20

 

3

 

GADUŁY  XS

 

MDK POD AKACJĄ  LUBLIN

AGNIESZKA WALKIEWICZ -PUŁA

 

9

 

3min.

 

I

10,45-11,25

 

4

 

GADUŁY WOKALNO-TANECZNY

 

MDK POD AKCJĄ LUBLIN

 

AGNIESZKA WALKIWICZ PUŁA

 

 

23

 

3,30min

 

II

10,50-11,25

 

5

 

SKOK

 

ESTRADA DZIECIĘCA  CHEŁM

 

SEBASTIAN JAKIMIUK

 

16

 

3min.

 

III

10,55-11,30

 

6

 

 

WOLUMEN  III

 

GMINNA BIBLIOTEKKA PUBLICZNA W GARBOWIE

AGATA WENDLER, KATARZYNA MAZUREK

 

18

 

3,40min.

 

IV

11,00-11,30

 

7

 

ADA II

 

MDK BIŁGORAJ

 

 

 

EDYTA BUCZEK

 

20

 

4,35min.

 

V

11,10-11,40

 

8

 

ADA III

 

MDK BILGORAJ

 

 

 

EDYTA BUCZEK

 

23

 

4min

 

IV

11,20-11,40

 

9

 

ARABESKA

 

MDK POD AKACJA  LUBLIN

AGNIESZKA KĘPKA

 

 

32

 

4min.

 

I

11,25-11,50

 

10

STUDIO TAŃCA „M2”

MAŁE BALERINY’

 

ZAMOŚĆ

 

KATARZYNA ZIEMIAN

 

20

 

2,35min

 

II

11,25-11,50

 

11

STUDIO TAŃCA „M2”

MAŁE BALETNICZKI

 

ZAMOŚĆ

 

ANETA LECHOWICZ

 

10

 

1,35min

 

III

11,30-12,00


OBRADY JURY Z TEJ KATEGORII WIEKOWEJ  11.55 – 12.20

SHOW DANCE 12-15 LAT (40 minuty)  godzina  12.20 – 13.00

Lp

Nazwa zespołu

Placówka

Opiekun

Ilość uczestników

Czas prezentacji

Szatnia

 

1

 

ISKIERKI

 

 

 

HRUBIESZÓW SOSW

 

MAGDALENA MIELNICZUK

 

3

 

4min.

 

IV

11,50-12,35

 

2

 

JUMP

 

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W TRAWNIKACH

ALICJA DZIĘCIOŁ

 

 

19

 

3min.

 

V

11,50-12,35

 

3

 

FOCUSKI

 

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W FAJSŁAWICACH,

 

ANNA TYMCZAK

 

11

 

4,3

 

VI

11,50-12,40

 

4

 

STEP UP

 

 

 

DOM KULTURY ŁĘGI W LUBLINIE

 

KATARZYNA ZĄBROWICZ

 

15

 

3,07min

 

I

11,50-12,45

 

5

 

PROXIMA

 

STUDIO TAŃCA LET’S DANCE

KATARZYNA ZĄBROWICZ, KLAUDIA KRZOS

 

27

 

3,30min

 

II

11,50-12,50

 

6

 

CHEERS

 

CENTRUM KULTURY W ŁĘCZNEJ

ALEKSANDRA MURAT-BOCHEN MILENA MURAT

 

15

 

4min

 

III

11,50-12,50

 

7

 

INSPIRACJA

 

 

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ W CYCOWIE

MAŁGORZATA KANIA

 

16

 

3,20min

 

IV

12,35-12,50

 

8

 

STUDIO TAŃCA STYL

 

 

MDK BIŁGORAJ

 

AGNIESZKA WOLANIN

 

11

 

2,45

 

V

12,35-12,50

 

9

 

BUTTERFLY

 

 

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W KUROWIE

KATARZYNA  MICHALSKA

 

8

 

3,40min

 

VI

12,40-12,55

 

10

 

DE 4F DANCE FOR FUN

 

GIMNAZJUM PUBLICZNE W LUDWINIE

SYLWIA OBSZAŃSKA – CUR

 

25

 

4min.

 

I

12,45-13,00

 

11

 

SHADOW

 

 

LSM W LUBLINIE   DK

ANNA SŁOBODA

 

8

 

3min.

 

II

12,50-13,10

TANIEC WSPÓŁCZESNY 12-15 LAT (30 minut)   godzina 13.00 – 13.40


Lp.

Nazwa zespołu

Placówka

Opiekun

Ilość uczestników

Czas prezentacji

Szatnia

 

1

 

SWING,

 

ESTRADA DZIECIĘCA  CHEŁM

 

EWELINA SOŁOWIEJ

 

19

 

3min.

 

III

12,50-13,10

 

2

 

VOLUMEN  II

 

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W GARBOWIE

 

KATARZYNA MAZUREK

 

 

10

 

3,40min.

 

IV

12,50-13,15

 

3

 

ADA  PLUS

 

MDK BIŁGORAJ

 

EDYTA BUCZEK

 

 

 

12

 

4min.

 

V

12,50-13,20

 

4

 

BALLO  I

 

MDK W CHEŁMIE

 

SABINA ENGLOT

 

 

 

14

 

3min

 

VI

12,55-13,25

 

5

 

VOLUMEN  I

 

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W GARBOWIE

 

KATARZYNA MAZUREK

 

 

 

14

 

4,02min

 

I

13,00-13,30

 

6

 

MIRAŻ

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ W CYCOWIE

 

MAŁGORZATA KANIA

 

6

 

3,40min

 

II

13,10-13,35

 

7

 

SKOCZKI

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ W CYCOWIE

 

MAŁGORZATA KANIA

 

 

12

 

3,40min

 

III

 

13.10-13,35

 

8

 

SLAJD

 

ESTRADA DZIECIĘCA Z CHEŁMA

 

RENATA JAKIMIUK

 

20

 

4min

 

IV

13,15-13,40


OBRADY JURY Z TEJ KATEGORII WIEKOWEJ 13.50 – 14.20

POWYŻEJ 15 LAT (BEZ PODZIAŁU NA KATEGORIE TANECZNE) (25 MINUT)

14.20 – 15.20


Lp.

Nazwa zespołu

Placówka

Opiekun

Ilość uczestników

Czas prezentacji

Szatnia

 

1

 

RYTM

 

HRUBIESZÓW SOSW

 

IWONA PANASIEWICZ

 

4

 

3min

V

14,00-14,30

 

2

 

ROXY

 

II  LO

W KRASNYMSTAWIE

 

JOANNA SZUFNARA,

 

11

 

4,50min

VI

14,00-14,35

 

3

 

KEEP OUT

(WSPÓŁ.)

 

MDK  WE  WŁODAWIE

 

SEBASTIAN JAKIMIUK

 

9

 

3min

I

14,00-14,40

 

4

 

FOCUS

PUBLICZNE GIMNAZJUM W FAJSŁAWICACH

 

ANNA TYMCZAK

 

 

8

 

3,30min

II

14,00-14,40

 

5

 

„ENCORE DANCE II”

 

MIEJSKIE CENTRUM KULTURY PIASKI

 

MAŁGORZATA MOJEK

 

22

 

3,25min

III

14,00-14,50

 

6

 

DUET PARAISO

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 W LUBLINIE

 

KATARZYNA ZIEMIAN

 

2

 

2,07min

IV

14,00-14,50

 

7

 

ALLEGRO

(WSPÓŁCZENY)

 

ESTRADA DZIECIĘCA Z CHEŁMA

 

EWELINA SOŁOWIEJ,

 

 

13

 

5,15min

V

14,30-15,00

 

8

 

BŁYSK

(WSPÓŁCZESNY)

 

SZKOŁA TAŃCA MODERN

 

KATARZYNA ZIEMIAN

 

 

10

 

3,30min.

VI

14,35-15,00

 

9

 

ADA I

(WSPÓŁCZESNY)

 

MDK BIŁGORAJ

 

EDYTA BUCZEK

 

 

23

 

10min.

I

14,40-15,30

 

10

 

STUDIO TAŃCA „OMEGA”

GMINNY OŚRODEK KULTURY W WERBKOWICACH

 

ANETA LECHOWICZ

 

9

 

2,35min

II

14,40-15,30

 

11

 

SPEED DANCE

 

CENTRUM KULTURY ŁĘCZNA

 

SYLWIA OBSZAŃSKA – CUR

 

15

 

3,50min

III

14,50-15.30

 

12

 

LOUDER

 

LSM  LUBLIN  DK

 

ANNA SŁOBODA

 

8

 

3min

IV

14,50-15,30

 

13

 

MOVE

GMINNY OSRODEK KULTURY W ŁOPIENNIKU GÓRNYM

 

SABINA ENGLOT

 

8

 

3min.

V

15,00-15,30

OBRADY JURY 15.30-16.00 (wypisywanie dyplomów)

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 16.00

Szukaj

BIP

Oferta MDK

Projekty zrealizowane

Okno_na_teatr






Subskrypcja MDK

 

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o nowościach organizowanych przez MDK Krasnystaw, wpisz swój e-mail: