620351

Today: Kwi 21, 2019
14 marca 2011 roku w Muzeum Literackim im. Józefa Czechowicza w Lublinie odbył się XI Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Józefa Czechowicza. Wzięła w nim udział wychowanka pracowni teatralnej MDK (instruktor Janina Młynek) Eliza Banak, która została nagrodzona w eliminacjach wojewódzkich, przeprowadzonych 24 lutego 2011 r. w MDK „Pod Akacją” w Lublinie. Był to duży sukces gdyż liczba recytatorów w naszym województwie przekraczała 150 osób. Kolejnym sukcesem było to, że Eliza Banak znalazła się w ścisłym gronie 11 osób nagrodzonych podczas eliminacji ogólnopolskich. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 15 marca 2011 r. na Zamku Lubelskim. Uroczysta gala poprzedzona była warsztatami dla recytatorów, które prowadziła znana i ceniona aktorka filmowa i teatralna Ewa Dałkowska.

Oferta MDK

Projekty zrealizowane

Okno_na_teatr

Subskrypcja MDK