Today: Lut 16, 2019

Z lekkim poślizgiem, bo 15 lutego urządziliśmy sobie koncert walentynkowy w MDKu. Mimo dużego mrozu na zewnątrz u nas było naprawdę ciepło i romantycznie. Repertuar był tak urozmaicony jak duża była grupa wykonawców (Natalia Zaj, Iza Gładysz, Wiola Turczyńska, Wiktoria Tomczyk, Ewa Żebrowska, Aneta Grudzień, Agnieszka Proskura,  Artur Proskura, Monika Rycyk, Roksana Kostrzewska). Koncert z ogromnym zaangażowaniem i wdziękiem poprowadziły Julka Gleń i Eliza Banak (zajęcia teatralne). Soliści przygotowani zostali w ramach klubów solisty DIAMENT i TĘCZA, prowadzonych przez Jadwigę Litkowską i Annę Klus. Wśród piosenek znalazły się te starsze i nowsze, smutne i wesołe. Mamy nadzieję, że każdy z widzów usłyszał coś dla siebie. Dzięki naszym stażystom koncertowi towarzyszyła „serduszkowa prezentacja multimedialna” (Piotrek) no i wszystko zostało uwiecznione na pięknych fotografiach (Milena). Jednym z elementów dekoracji były rysunki Patryka Krasuckiego (zajęcia plastyczne).

17 lutego ten sam koncert zaprezentowaliśmy w DDPS i ŚDS w Krasnymstawie, czyli w miejscu gdzie zawsze witają nas z otwartymi  sercami i bezgraniczną sympatią a to przecież takie ważne. Tam było niemniej przyjemnie, choć popłynęło trochę łez na szczęście były to łzy wzruszeniaJ

Przygotowała Jadwiga Litkowska

Oferta MDK

Projekty zrealizowane