Today: Lut 22, 2019
05.11.2010r. sala lustrzana, MDK Krasnystaw
Serdecznie zapraszamy laureatów oraz osoby zakwalifikowane do udziału w wystawie, wraz z opiekunami na uroczyste podsumowanie X Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Rodzina. Moje miejsce na ziemi”, które odbędzie się dnia 05.10.2010r. o godzinie 11:00 w sali lustrzanej Młodzieżowego Domu Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie . W tym roku na konkurs wpłynęło 300 prac z 16 placówek z terenu województwa lubelskiego.

Jury w składzie: przewodnicząca Bronisława Żuk, Teresa Stasiuk, Justyna Ślusarczyk, Agnieszka Żuk-Słabek, Ewelina Dobrowolska postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia w 5 kategoriach wiekowych: przedszkola, szkoły podstawowe klasy I-III, szkoły podstawowe klasy IV-VI, gimnazja i szkoły średnie. Wręczenie nagród rzeczowych i wyróżnień oraz otrawcie pokonkursowej wystawy odbędzie się podczas uroczystego podsumowania konkursu.

Listę osób nagrodzonych, wyróżnionych oraz zakwalifikowanych do wystawy zamieszczamy poniżej na stronie w formacie PDF.

Oferta MDK

Projekty zrealizowane

Okno_na_teatr

Subskrypcja MDK