Today: Lut 23, 2019
Lato niestety już się z nami pożegnało, ale wspomnienia pięknych, słonecznych i niesamowicie aktywnych obozowych dni są nadal żywe wśród uczestników wakacyjnego obozu rowerowego zorganizowanego przez pracownię turystyki i krajoznawstwa MDK. Przez dziesięć lipcowych dni najbardziej wytrwali miłośnicy turystyki rowerowej poznawali fragment Nadmorskiego Parku Krajobrazowego tj. gminę Krokowa i Choczewo. Obóz namiotowy został postawiony w miejscowości Białogóra, która stała się bazą dla naszych rowerowych i pieszych wędrówek. Na rowerach dotarliśmy do Dębek, Żarnowca, Wierzchucina, Szklanej Huty i Choczewa. Transportem czterokołowym dojechaliśmy do Trójmiasta, aby zwiedzić najciekawsze miejsca i zabytki Gdańska i Gdyni. Dzięki wspaniałej pogodzie wszyscy uczestnicy obozu chętnie korzystali z kąpieli słonecznych i morskich w Bałtyku. Czas obozu szybko minął, a my zaczęliśmy planować nasze jesienne turystyczne wyprawy, na które zapraszamy wszystkich miłośników przygód i przyrody. Pracownia Turystyki i Krajoznawstwa MDK zaprasza na wyprawy w znane i nieznane miejsca już od października br.

Oferta MDK

Projekty zrealizowane

Okno_na_teatr

Subskrypcja MDK